רנטגן

סביר להניח שנחשפתם בחייכם למונח רנטגן. סביר להניח שייתכן שאף נתבקשתם לבצע צילום כזה. ולכן, קרוב לוודאי שכבר התנסיתם בהמתנה בתורים ארוכים לשירותי צילום הרנטגן או בהמתנה מרובה לתוצאות פיענוח הצילום. מה אם נאמר לכם שישנה דרך להקל על הצורך בביצוע הבדיקה?

מביאים את הרנטגן אליכם

ישנם מצבים בהם למטופל קשה מאוד להגיע אל מכוני צילום הרנטגן בכדי לבצע את הצילום. מצבים אופייניים הינם מצבים בהם המטופל הינו קשיש המתקשה ללכת, אדם פגוע וחבול או נכה המתקשה להתנייד. משום שלא ניתן לפסוח על בדיקת רנטגן, שעשויה להאיר אור על מצבו הרפואי של האדם, ישנו צורך לבחור בפתרון אחר.

MEDIX AT HOME הינו שירות צילום ופענוח בדיקות אולטרסאונד ורנטגן המתבצעות בבית האדם או בכל מקום נגיש אחר לרצון הלקוח. תוך 24 שעות מרגע הבדיקה, הלקוח מקבל פענוח על ידי רופא רדיולוג. חזון החברה הינו להנגיש את השירותים הרפואיים לכלל הלקוחות כדי שיבוצעו בנוחות מלאה, מבלי הצורך להיות מטורטרים לבית החולים או למכון הדימות.

התהליך מתרחש על ידי הזמנת השירות המבוקש באמצעות יצירת קשר טלפוני עם נציג, או השארת פרטי התקשרות באתר כדי שהנציג ייצור עמכם קשר. בדיקות האולטרסאונד מבוצעות ללא צורך בתנאים מיוחדים. בשונה מכך, בדיקות הרנטגן מבוצעות בהוראות הרופא בלבד. לאחר מכן, מתאמים את המודע לביצוע הבדיקה על פי העדפתו ונוחיותו של הלקוח. במועד הנקבע, מגיע טכנאי רנטגן או טכנאי אולטרסאונד מוסמך ומנוסה ומבצע את הצילום או הבדיקה על סמך הנחיות וכללי משרד הבריאות. התצלום מגיע לרופא המומחה, המבצע את הפענוח. ובסופו של דבר, התשובה מועברת ישירות לידי הנבדק, לרופא המטפל בו או לכל גורם אחר על פי בקשתו של הנבדק.

מפענחים את הצילום

צילום הרנטגן הינו צילום המתבצע בעזרת קרני הרנטגן שמשקפים על הלוח הצילום עצמים צפופים, כגון עצמות. ולכן, אחד משימושיו העיקריים של צילום זה הינו לצרכים רפואיים. בעולם הרפואה משתמשים בצילומי הרנטגן כדי לאתר תקלות ובעיות בתוך הגוף שלא ניתן לראותן בעין. התחומים הרפואיים הנפוצים ביותר שבהם משתמשים בצילומים הללו הינם בתחום האורתופדי כדי לאתר פגמים, שברים, חבלות ותקלות בעצמות השלד של המטופל ובתחום רפואת השיניים, שבה מבצעים את הצילום בפה האדם כדי לאתר פגמים וחורים בשיניים.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם