ארון מטבח, מה מתאים למטבח שלכם? 

כאשר רוצים לשפץ מטבח או לתכנן את המטבח יש לשקול את בחירת ארון המטבח מבחינת הרבה צרכים. לארונות מטבח יש תפקיד חשוב, במיוחד במטבח המודרני, הם משמשים לאחסון של מוצרי מזון וכלי מטבח. ארונות, שהם לא רק מעוצבים,  אלא הם פרקטיים, יגרמו למטבח שלכם להיות מטבח שימושי כזה שיקל עליכם את עבודת היום יום. 

ארונות בסיסים 

מדובר בארונות, שיש בכל מטבח, אלו המגיעים עם דירה חדשה מקבלן. ארונות אלו הם בעומק של 50 ס"מ ובאורך של 60 ס"מ 

יחידות מיוחדות 

אלו ארונות בסיסיים, הכוללים גם אביזרים מיוחדים בין האביזרים האלו ניתן למצוא גם ארונות פינתיים, מקומות לכיריים, כיור, מתלים לבקבוקים. היחידות האלו גורמות למטבח להיות יותר מסודר ולתמרון נוח בין היחידות השונות במטבח. 

מחירים 

המחירים שונים בין ארון לארון ניתן למצוא ארונות במחירים של 200 שקל ועד למחירים של 1000 שקלים למטר. ניתן גם לבחור בארונות סטנדרט, שנראים יפים ומעוצבים.

מוכן להרכבה 

יש ארונות  סטנדרט, שמוכנים להרכבה, אבל יש לדעת כי צריך לבדוק את ההוראות להרכבה, משום  שאדם שלא משתמש בהוראות אלו העבודה עלולה להיות מורכבת ומתישה. 

ארונות מלאי 

הארונות הללו הם ארונות, המיוצרים בייצור סטנדרט. הם נקראים בשם זה, משום שהן מיוצרים בייצור המוני, ובגודל אחיד שלא ניתן לשינוי. ארונות אלו מגיעים למטבחים בגודל אחיד וקבוע, וארונות אלו לא יתאימו למטבח שיש לו צורך בארונות מיוחדים, כמו כן ניתן למצוא אצל יצרניות המטבחים מגוון רחב של ארונות אלו אך אין מספיק אביזרים, המתאים לארונות אלו. 

ארון חצי מותאם

הארון הזה הוא עם מגוון רחב מאד של ארונות, משום שבארונות אלו ניתן לשנות את העומק הסטנדרטי ולהתאים לחללים מסוימים. 

ארונות בהזמנה אישית 

את הארונות האלו, הנבנים על ידי נגר, במיוחד למטבח שלך, אתה יכול להתפרע עם העיצוב עם הסגנון, החומר, הצבע.  ולעצב מטבח כרצונu העיצוב כולל גם יחידות פנימיות מיוחדות הנבנות לפי בקשתך. בנוסף יש להדגיש כי המחירים של ארונות אלו יהיו יותר יקרים.
מוזמנים לפנות אל ונגה מטבחים ולהתרשם!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם