3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי

אם אתם מכירים את המוצר החדשני שואב אבק רובוטי, ותמיד חיפשתם סיבות אמתיות לקניית שואב מסוג זה, כדאי שתמשיכו בקריאה. במאמר הבא נספר לכם על השואב, שפרץ לביתנו בסערה בשנים האחרונות, וכיום הוא כובש יותר ויותר בתים. כדי לבדוק את השואב מקרוב החלטנו גם אנחנו לנסות ולראות מהן הסיבות להיסטריה. בין האבק שנשאב, מצאנו לפחות 3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי. אז מה הן הסיבות, ולמה שואב אבק רובוטי הוא אלמנט מוצלח במיוחד? הכל בהמשך.  

בגלל שאפשר לנוח

לפני הכל חשוב לציין שאנחנו מטבענו לא אנשים פעילים במיוחד. יתרה מכך, כאשר אנו מתבקשים לנקות את הבית, או במקרה הגרוע לשאוב את הבית, אנחנו נתקפים חרדה, בלבול, ומיד מוצאים משימה שטותית ולא יעילה כמו פירוק ארון החשמל והרכבתו. אבל לשם הניסוי החלטנו לבדוק כיצד אפשר לשאוב ביעילות עם שואב אבק רובוטי. את השואב שנח לו בתמימות בהטענה, הוצאנו והפעלנו, והוא ממש כמו חיה רעה – החל לשאוב את כל המקומות בבית. כאשר רצינו למקד אותו במקום אחד, הצלחנו, וזאת על ידי הפעלת קרני לייזר שהשואב נעזר בהן על מנת להגדיר מקום שאיבה לפי הצורך.

בגלל הבריאות

מכיוון שאנו אוהבים לנשום אוויר נקי, ואנחנו לא ממש יוצאים לטיולים בפסגות ההרים על מנת לעשות כן, החלטנו שלפחות בשהייה בבית נוכל לקבל קצת אוויר טוב לריאות. מסתבר ששואב אבק רובוטי מאפשר ניקיון יסודי של כלל האבק בבית עם פילטר מיוחד ומסננים שאוספים ומונעים לכלוך ובכך גם מסננים את האוויר שאנחנו נושמים. עם יכולות כאלה אפשר לנשום לרווחה.

סיבות לקנות שואב אבק רובוטי
בגלל הפאנלים

מכירים את ההרגשה הקשה שבה אתם שוטפים את הבית באופן יסודי אך הפאנלים תמיד נשארים מלוכלכים – מה שגורם לכם לעבוד שעות נוספות עם סמרטוט ופיית שואב צרה במקום? אנחנו לא. בכל הנוגע לניקוי פאנלים, עד כמה שמבחינתנו הניקיון היה נראה מיותר, מסתבר ששואב אבק רובוטי סוגר לנו גם את הפינה הזאת. לשואב ישנה מברשת ייחודית המנקה פאנלים, וחוסכת לקפדני הניקיון סבל רב.

שואב אבק רובוטי – גם עצלנים יכולים ליהנות מבית נקי

לסיכום נאמר שמלבד 3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי שהצגנו לכם כאן, ישנן מגוון סיבות שגרמו לנו לעשות מגבית ולרכוש את השואב: עצלנות, חסכון בחשמל, ניקיון ממוקד, שמירה על איכות הסביבה ועוד.

בנוסף, כאשר עשינו מאמץ עילאי להפוך ל'עקרות בית נואשות', החלטנו כי בזמן שהשואב ישאב את כל הבית, אנחנו ננקה את שאר החפצים והאלמנטים אליהם השואב לא מגיע מפאת מיקום גבוהה. השואב חסך לנו לפחות 50 אחוזים מהעבודה, מה שהיה פחות מייאש ושווה לכל הדעות!

מנורות לשולחן העבודה או הלימודים

רבים מאיתנו נמצאים מרבית היום ליד השולחן ועובדים. זה יכול להיות שולחן במשרד, שולחן בחנות, שולחן במפעל, שולחן לימודים או כל שולחן אחר. מרביתנו יושבים ליד השולחן ומשתמשים בתאורה של החדר או תאורה טבעית בשביל לעבוד בצורה נוחה, אך במקום זה אנחנו גורמים לא פעם נזק לעיניים מאחר ואנחנו לא משתמשים בתאורה ישירה, כלומר מנורה לשולחן.

לצד מנורות רגילות שתלויות בתקרה אשר אפשר למצוא בכל חדר, הרי שבלא מעט בתים אפשר למצוא גם מנורות שולחן אשר מאפשרות לעבוד בצורה נוחה בכל שעות היממה. מנורות אלו יכולות להיות מותקנות בשלל צורות כפי שנוכל לראות מיד וכן אפשר למצוא מגוון רחב של מנורות אשר יכולות להשתלב היטב עם השולחן והמבנה שלו.

חשוב לציין תחילה, כיצד בוחרים מנורת שולחן בצורה נכונה. יש מספר פרמטרים לפיהם צריך לבחור מנורת שולחן. הפרמטר הראשון הוא, גודל השולחן והמיקום שלו. בהנחה ומדובר בשולחן משרדי סטנדרטי, הרי שהגודל מהווה פחות משמעות בהחלטה איזו מנורה לרכוש, אך המיקום כן חשוב. מסיבה פשוטה, אם מדובר בשולחן שנמצא ליד החלון, אז אפשר לנצל את העובדה שיש במשך רוב שעות העבודה אור טבעי, ועל כן לא צריך לבחור במנורה משמעותית, אלא אם עובדים בלילה כמובן. כמו כן צריך לבחון את מיקום השולחן ביחס למנורה של החדר, ואז יש לבחון האם באמת יש צורך במנורת שולחן.

הפרמטר השני הוא, מבנה השולחן. יש שולחן שמעליו תלויה ספרייה ואז ניתן לשלב את השולחן בספרייה, אם זה מתחת למדף הראשון ואם זה בין המדפים או אפילו לתלות את המנורה על המדף הראשון כך שהאור יאיר מלמעלה. אופציה אחרת, אם מדובר בשולחן ללא מדפים, אז אפשר לנצל את הקיר שמול השולחן ולתלות עליו מנורה שתאיר עליו. חשוב כמובן לוודא שהאור יגיע בצורה אופטימאלית לשולחן וכן ישתלב בעיצוב של הקיר. בסופו של דבר שני הדברים הם מהותיים, אחד תורם לעבודה והשני תורם לחוויה ולהנאה מהמנורה.

הפרמטר השלישי הוא סוג הנורה. כאן אנחנו יכולים לבחור בין פלורסנט גדול או קטן, מנורת לד או נורת ליבון. ההחלטה באיזו נורה לבחור תקבע את סוג התאורה שנקבל ממנה אך גם תקבע איזו מנורה נרכיב ומאיזה עיצוב נהנה. מוטב שתהיה זו נורה שתאיר בצורה מדויקת ונוחה על השולחן, תאפשר לנו לעבוד בצורה טובה, ולא פחות חשוב, תחזיק מעמד זמן רב ותהיה חסכונית בצריכת חשמל.

קולר נגד קרציות

קולר נגד קרציות היא השיטה הטובה ביותר לחיסול הקרציות אצל כלבך. כל מי שיש ברשותו כלב יודע שבעונות הקיץ והסתיו הקרציות לא נותנות מנוחה, והכלב שלך מתגרד בלי סוף עד שלעיתים  הוא אף פוצע את עצמו מהגירודים הרבים.  במאמר זה ננסה להבין מה יתרונותיו של קולר נגד קרציות, ולמה דווקא קולר נגד קרציות עדיף על פני שיטות אחרות שקיימות בשוק.

מהו קולר נגד קרציות?

קולר נגד קרציות הוא קולר אשר סובב סביב צאוורו של הכלב. הקולר עוזר להילחם בתופעת הקרציות אשר מתעצמת עם במיוחד בעונות הקיץ והסתיו. הקולר קוטל את כל הקרציות אשר מציקים לכלבך, כך שבמקום לרסס על הכלב או לשים אמפולות נגד פרעושים, פשוט שמים את הקולר על צווארו של הכלב והקולר עושה את העבודה. וכך למעשה הקולר עוזר לטפל בבעיית הקרציות, אשר ניזונות מדמו של הכלב.

מה יתרונותיו של קולר נגד קרציות?

לקולר נגד קרציות יתרונות רבים כאשר מטרתו הראשית היא להילחם בקרציות אשר נמצאות על עור הכלב בטרם יעברו לבעל הבית או לאנשים אחרים. שיטת קולר נגד קרציות היא אחת הדרכים הטובות ביותר להילחם במכת הקרציות. היתרונות המרובים של שיטה זאת כוללים: הקולר  שומר על מינון נמוך של חומרים פעילים לאורך שעות היממה, מה שעושה אותו לאחד המוצרים הבטיחותיים והיעילים עבור הכלב ועבור המשפחה. הקולר מחזיק עם החומרים הפעילים בו עד ל-8 חודשים, הקולר חזק מאוד ועמיד במים.

למה דווקא קולר נגד קרציות ולא שיטה אחרת?

בשונה משיטות אחרות  נגד פרעושים, קולר נגד קרציות משחרר את חומריו הפעילים  במשך שעות היממה ובכך מגיע לאזורים אשר קשה מאוד להגיע לבד. החומר הפעיל של הקולר אשר כולל פלומתרין אשר נחשב לאחד מהחומרים היעילים ביותר נגד קרציות, הוא גורם לקטילה מיידית של הקרציות במהירות רבה, במיוחד שהם נמצאות באזור הקולר שעונד הכלב ונופלות ממנו תוך זמן קצר. בשיטות אחרות החומר פעיל לכמה שעות ואז שוב חוזר הכלב להתגרד. כמו כן החומר אשר מרוסס על הכלב אינו מגיע לכל מקום כמו בשיטת הקולר, ולכן לוקח כמה טיפולים עד שכל הקרציות מתות בניגוד לקולר נגד קרציות ששם מרגע ששמים את הקולר על הכלב הוא פועל למשך כמה חודשים עד שכל הקרציות מתות ונופלות מגופו של הכלב.

גריל גז קולמן – לעשות על האש כמו מקצוען

אנשים רבים מחפשים את גריל הגז הטוב ביותר שיש וזאת על מנת לערוך ברביקיו בצורה היעילה ובפחות מאמץ, עם דגש על פחות זיהום אוויר ובטיחות , מידת צלייה מעולה,  ועיצוב המתאים לחצר הבית או לכל שטח שבו רוצים להניח את הגריל.

גריל גז קולמן הוא אחד מהגרילים המומלצים ביותר שיש כיום, הוא מאפשר עבודה טובה ביותר של צליית מאכלים שונים, עם מינימום עשן ומאמץ. אז אילו סוגי גריל קיימים למותג קולמן?

גריל גז בעל ארבעה מבערים – גריל גז בעל ארבעה מבערים הוא גריל בעל כירת צד שנותנת הפקת חום מרבית והוא עשוי אלומיניום. עוד בגריל – מד חום טרמומטר מהודר, רשת צלייה עם ציפוי פורצלן בעלת טכנולוגיה מתקדמת, ארון אחסון, ווי תליה, אחסון בלון הגז בצורה אסתטית, גלגלים עוצמתיים עם מעצורים ועוד. הגריל עשוי יציקת אלומיניום ופלדת אל חלד, ישנה הצתה מהירה לגריל, מבערים עשויי נירוסטה, ועיצוב מרהיב.

גריל גז בעל שלושה מבערים – גריל גז זה כולל שלושה מבערים עם מדפים מתקפלים לצרכי אחסון. לגריל מד חום טרמומטר מעולה ורשת צליה מוצקת עשוית פורצלן. הצלייה נעשית באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. עוד בגריל ארון אחסון גדול, ווי תליה עם אחסון ראוי לבלון הגז. לגריל ארבעה גלגלים עוצמתיים ושני מעצורים. החומר ממנו הגריל עשוי הינו יציקת אלומיניום ופלדת אל חלד והוא צבוע בצביעה מיוחדת העומדת בטמפרטורות גבוהות במיוחד.

גריל גז בעל שני מבערים – גריל גז זה הינו גריל קטן יותר, אך הוא משמש לברביקיו מושלם. הגריל כולל שני מבערים, מדפים מתקפלים, מד חום, טרמומטר, רשת צלייה יצוקה עם ציפוי פורצלן, טכנולוגיה מתקדמת, ארון אחסון גדול, וויים, ארבעה גלגלים ושני מעצורים. הגריל עשוי יציקת אלומיניום ופלדת אל חלד. עוד אפשר ליהנות מצביעה מיוחדת נגד טמפרטורות גבוהות.

גריל גז משולב – זהו גריל יצוק בעל ציפוי פורצלן והוא מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת עמה ניתן ליהנות מצליית מאכלים שונים. הגריל בעל גודל של 88 סנטימטרים עם עומק של 47 סנטימטרים, ויש לו שטח צליה גדול של 66 סנטימטרים. לגריל ארון גדול במיוחד עם דלתות וגם ווים לתליית עזרי הבישול שלכם. עוד ניתן לתלות את בלון הגז. לגריל ארבעה גלגלים ושני מעצורים חזקים. גריל זה עשוי אלומיניום ופלדת אל חלד, והוא צבוע בצבע מיוחד השומר על הגנה מטמפרטורות גבוהות. מהגריל אפשר ליהנות עם הצתה אלקטרונית מהירה והוא כולו מפזר חום בשטחים שווים לאורך הצלייה.