הכוח המוביל

תחום ההובלות הוא אחד התחומים החמים ביותר ברחבי הרשת. בכל יום עוברים ברחבי המדינה מאות דירות, עוזבים בית ישן לטובת אחד חדש יותר ומתאים יותר, מעבירים את המשרד או זקוקים להעברה של רהיט אחד או שניים. שירות הובלה הוא כמו כל שירות ויש לנסות להשיג את הצוות המיומן ביותר שיבצע בעבורכם את העבודה. לא כל אדם בעל טנדר הוא מוביל כמו שלא כל אדם שמחזיק מספריים הוא ספר, ולכן אנו נשאף להגיע אל הטובים ביותר ולסמוך רק עליהם.

צוות של מקצוענים

חברת צוות לעניין הובלות  הינה אחת החברות האיכותיות בשוק, היא נמצאת כבר זמן רב בשטח ,מכירה את העבודה ועושה אותה באופן הטוב ביותר. הובלה של בית כרוכה בידע וניסיון רב, מצד אחד יש לבצע את העבודה במהירות וללא עיכובים מבליל מרוח את הזמן, מאידך הכול צריך להיות על פי הספר. רק כך יפחת מאוד הסיכוי לתאונות שונות וההובלה תתקיים בשקט ושלווה.

טיפים בהובלותפינוי דירות

אז מה כדאי לדעת לפני שפונים לחברת הובלות? איך כדאי להתכונן ומה עם הפסנתר כנף? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להתכונן להובלה:

  • אם אתם אורזים בעצמיכם חשוב להשתמש בקרטונים יציבים, נקיים וחזקים. בעיקר כאשר מדובר בכלים שבירים שאותם יש לעטוף אחד אחד בנייר עיתון. כדאי לבקש מחברת ההובלות שתארגן לכם את הקרטונים.
  • כל קרטון שנארז יש לרשום עליו עד כמה שאפשר במדויק מה הוא מכיל ומאיזה חדר הוא נלקח. זה יחסוך לכם ריצות רבות בבית החדש. כדאי למספר את החדרים ולעשות מקרא.
  • עם יש לכם רהיט גדול במיוחד, כוננית עתיקה או אפילו פסנתר כנף כדאי מאוד לידע את המובילים מבעוד מועד. מספר ימים לפני ההובלה יש להיפגש עם נציג החברה שיראו מה בדיוק יש להעביר.
  • לא צריך להיות בלש כדי להבין שבשביל להעביר ציוד יש צורך במשאית גדולה ותקינה. טנדר לא יעשה את העבודה וגם במקרה כזה סביר להניח שמדובר בחאפר שלא ממש יודע את העבודה.

לסיכום, כשאתם מחפשים חברת הובלות טובה כדאי מאוד לערוך חיפוש ברשת ולהתייעץ עם חברים קרובים. אין ספק שזוהי גם הדרך הטובה ביותר כדי להבטיח שהציוד שלכם יגיע בבטחה אל בביתו החדש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל

קורס הערכת אומנות

הערכת אמנות היא סוג של שמאות שאותה מבצעים עם פריטי אומנות וכמובן על כל דבר שערכו לוט בערפל ואין מחיר או ערך אחיד סביבו. את

קרא עוד »