הסעות מיוחדות לאנשים מיוחדים

הסעות VIP

כאשר מדברים על הסעות VIP מדברים למעשה על הסעות מיוחדות לדיפלומטים או אפילו אנשי עסקים. הם מגיעים ממדינות זרות, מחפשים את הביטחון ומכאן שהרמה והאירוח מחייבים אתכם להשיג להם את הנוחיות ואת הביטחון. באמצעות הסעות VIP ניתן למעשה לשלב את כל המרכיבים ולהעניק בו זמנית לאורחים שלכם את הנוחות, את היכולת לבקר בבטחה בכל שטחי הארץ ובעיקר, להרגיש נוח כשהם נמצאים בדרכים יותר משעה.

יתרונות ונוחות של הסעות יוקרה

אם הייתם מבקרים בערים אחרות או מדינות אחרות, לבטח הייתם מצפים לאותו יחס. אם האורחים שלכם מגיעים ורוצים לבקר באזורים פחות סימפטיים במדינת ישראל, הם ירצו להרגיש בטוחים בדיוק כפי שאתם הייתם רוצים לא כן? לרוב, דיפלומטים או אנשים מוכרים ובעלי הון יהוו מטרה לא פעם למפגע על כל רקע וזו למעשה המחויבות שלכם לשנות את הכללים ולדאוג לביטחונם ולנוחיותם בעת השהייה בארץ.

אז איך זה למעשה עובד?

שירותי הסעות מקצועיות מעניקות לאורחים שלכם רמה גבוהה, פאר, נוחות וכמובן חוסר פשרות על בטיחות. לא משנה מאיפה יגיעו האורחים שלכם, לא משנה אם מדובר בקבוצה או ביחידים, הפתרון יכלול את הכול יחד. מרגע הגעתם של האורחים שלכם אל שדה התעופה, יאספו אותם בצורה ראויה לאורחים, את אישורי הכניסה הם לא יצטרכו כי ממילא יקבלו את השירות הזה כחלק בלתי נפרד מקבלת הפנים היוקרתית. הרכבים ממוזגים, מפוארים ובעיקר יודעים לקחת את האנשים היקרים לכם ליעד המבוקש בבטחה.  

מה כוללים רכבים יוקרתיים?

מרגע נחיתת המטוס, יחכה בכניסה הרכב המוגן והמפואר. הוא יהיה נוח, ממוזג, יהיו בו מסכי טלוויזיה על פי דרישה, אינטרנט זמין, בר עשיר וכל הפינוקים הייעודיים לאנשים היקרים לכם. למעשה, זו הצורה הטובה ביותר להעניק להעביר את המסר כי הביקור הזה חשוב במיוחד. כאמור, הרעיון הוא להשיג תוצאות חיוביות מהביקור ובאמצעות ההסעה וקבלת הפנים, ניתן יהיה להשיג בסופו של דבר השגות עסקיות או פוליטיות.

זקוקים לסיוע בהסדרי טיסה, לא יודעים היכן לשכן את האורחים? תוכלו לקבל גם את הסדר בית המלון וכל מה שיגרום לאורחים שלכם להרגיש בבית באמצעות הסעות VIP וכל השירותים הנלווים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם