כלי עבודה לשיפוץ המטבח

נאמר שיש לכם את הכישורים הנדרשים עבור יצירה של מטבח הרבה יותר מחודרני וחדש, או פשוט לבצע מקצה של תיקונים עבור המטבח הקיים על ידי הוספה של כל מיני דברים שמחדשים את המקום מבלי להחליף אותו לחלוטין עם עבודה יסודית שעולה לא מעט. כדי שהעבודה הזו תתבצע בצורה יעילה צריכים לעשות אותה עם שילוב של כל מיני חומרי עבודה וכלי עבודה שהם בגדר של הכרח עבור ההנדימן החובבן ובהחלט עבור הנדימן אשר עוסק בעבודות כאלה בתור דרך מחיה.

> באתר הראשון לבניין תמצאו את כל קשת כלי העבודה שצריך בבית

כלי עבודה

צובעים את המטבח

כאשר רוצים לחדש את המטבח יכולים לעשות זאת על ידי מריחה של שכבה חדשה של צבע על הקירות שבהם אין ארונות או אריחים של חיפוי. על מנת לבצע את הצביעה בצורה תקינה צריכים גם כמה סוגים וגדלים של מברשות עבור כל אותם האזורים הקטנים לצביעה מדויקת, גם רולר לצביעה של קירות רחבים יותר, גם מגש ייעודי להנחה של צבע בכמות קטנה וגם דבק נייר שאיתו מכסים את כל האזורים שלא רוצים כי הצבע יעבור אליהם, בפינות והאזורים של שקעים גם.

מלבד זאת, יש אנשים אשר רוצים לשנות את צבע הדלתות של המטבח ולשם גם כבר צריכים לא רק צבע מתאים, אלא משייפת עבור השיוף של הצבע הישן, נייר זכוכית לשיוף נוסף, לרכוש פריימר, צבע מקשר ולאחר מכן רק לצבוע עם הצבע הנבחר שמתאים לדלת מטבח.

מתקנים את הארונות

כאשר מסירים את הדלתות עבור הפעולה של הצביעה ורוצים להתקין דלת חדשה או מערכת פרזול יותר נוחה לעבודה בשטח המטבח צריכים לרכוש מברגה חשמלית אשר איתה עכל הפעולות הללו של הברגה ושחרור של ברגים נעשות הרבה יותר מהירות והרבה יותר מדויקות עד לרמת ההברגה הנחוצה.

יש לא מעט סוגים של מברגות חשמליות של החברות הכי טובות לרכישה, וכאן עושים את שיקול הדעת לגבי זו שהכי תתאים לעבודה הזו ולכל סוג של עבודה לאחר מכן שיכולה לעלות בתחזוקה השוטפת של הדירה. מברגה איכותית תהיה שימושית למשך של שנים רבות ותביא אל פעולה קלילה ללא מאמץ פיזי מעייף לאזור של היד.

פטיש ידני או פטישון

לא פעם יש פעולות אשר מצריכות עבודה עם מסמרים ולא רק עם ברגים, פופולאריים ככל שיהיו, וכאן צריכים לעשות את הבחירה בין פטיש רגיל שאיתו דופקים מסמר אחר מסמר לבין בחירה בפטישון מקצועי שאיתו כל נגיעה היא גם כזו אשר מחברת מסמר אל המשטח המדובר. כאשר מדובר בשדרוג של מטבח יש הרבה מאוד עבודה אשר מתבצעת עם ברגים וגם עם מסמרים, ולכן כדאי להפעיל את שיקול הדעת לגבי רכישה או השכרה של פטישון לצד החיוניות של סט פטישים ומסמרים שחייב להיות בכל דירה.

קראו גם:

איך מתבצע שיפוץ לחדר אמבטיה?

שיפוץ משרדים

Updated: נובמבר 14, 2018 — 8:42 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016