כלי עבודה למוסכים

כל בעל מלאכה זקוק לכלים טובים ומתאימים, בהיותם הוא מסוגל לנהל את יום העבודה שלו בצורה יעילה ומהירה, ולהוציא תחת ידיו תוצרים מושלמים. ובמידה ואין ברשותו כלי עבודה הולמים, הרי העבודה מייגעת והתוצאות לא מרנינות. אילו כלי עבודה נחוצים במוסכים? מהם כלי עבודה פנאומטיים, כלים אשר משמשים בכל מוסך ומאפשרים לעובדים להוציא תחת ידיהם את הרכבים מתוקנים כיאות?

כלי עבודה המשמשים במוסכים

  • מפתח גלגלים – אחת הפעולות הרווחות שמבצעים אותן בכל מוסך במהלך בדיקות רכב וביצוע תיקונים זו פתיחת הגלגלים. כדי לבצע את הפעולה בקלות האפשרית יש צורך להיעזר במפתח גלגלים מיוחד. מדובר על פטיש חשמלי מקצועי אשר מטרתו היא פתיחת גלגלים. באמצעותו פתיחת הגלגלים נעשית במהירות ובמאמץ מינימלי.
  • מטען מצברים חכם – כדי להטעין את המצבר ולבדוק את שאר חלקי הרכב, על מנת לוודאי כי המצבר תקין ופעיל כנדרש ברכב צריך להיות במוסך מטעו מצברים חכם. מדובר על כלי מינימלי בגודלו אשר מטעין את המצברים ביעילות ובמהירות. הוא מתאים לכל סוגי המצברים ומאפשר פעילות יעילה.
  • עגלת שירות – כל כך הרבה פריטים ואביזרים משרתים את אנשי המקצוע במוסך. כיצד מארגנים את כל הפריטים הללו? עגלת שירות הינה פתרון נהדר בדומה לארגז כלים STANLEY אשר מאפשר למוסכניק לארגן את כל הלכים שלו בצורה מאורגנת ונוחה לגישה. כך הוא יכול לשמור על סדר ולמצוא בכל רגע נתון את הפריט הנחוץ לו ברגע זה.
  • מברגה – מברגה היא כיל בעל חשיבות רבה בתחומים שונים. וזה כך גם בתחום תיקוני הרכב. חשוב כי המוסכניק יאחז בידיו מברג איכותית ומתקדמת, כזו אשר נטענת בסוללת ליתיום איכותית שמחזיקה מעמד ומאפשרת ביצוע הברגות בקלות ובנוחות.
  • שעון לחץ דלק – במקרים רבים יש צורך לבדוק את הלחץ של הדלק כדי לוודא כי המערכת תקינה או על מנת לאתר תקלות הקיימות בכלי הרכב. שעון לחץ דלק מקצועי מאפשר לבצע בדיקה מדויקת ומקצועית וכך לגלות האם מכל הדלק וכל הציוד שלם ותקין.

מגוון כלים מקצועיים תוצרת חברות שונות ברחבי העולם מסייעים לבעלי מוסכים לנהל את העבודה ולבצע לכל הלקוחות את העבודה באופן הנדרש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »