טיפים לצילום מוצרים לאמזון כמו מקצוענים

כאשר מדובר בפרסום מוצר באתר מכירות כגון: אמזון, חשוב מאוד לדעת שכשם שאתה מפרסם את המוצר שלך לצורך מכירה באתר, כך יש עוד לא מעט אנשי כמוך שמפרסים מוצרים זהים למכירה. בכדי שהמוצר שלך יהיה מוצר אשר יבחר על ידי קונים פוטנציאלים לצורך רכישה, יש צורך שתשקיע בצילום המוצר באופן הטוב ביותר שיעניק לו מראה ייחודי ומושך את העין.

האם ניתן לצלם באופן עצמאי מוצר למכירה באמזון

כאמור, בכדי שהמוצר שלך יהיה מוצר נמכר, יש צורך להשקיע בצילום המוצר לאמזון. מוצר אשר יראה טוב לעומת מוצר שיראה פחות טוב, יהווה את ההבדל שבין מוצר שכלל לא בחרו לרכוש אותו לבין מוצר נמכר. רבים בוחרים להשקיע ולפנות לצלם מקצוע שיצלם את המוצר שלהם, יעבד את התמונה ויערוך אותה בפוטושופ בכדי שהיא תהיה תמונה ברמה גבוהה שתעניק את המראה האידאלי למוצר אותו אתה מעוניין למכור באמזון. אולם, במידה ואין לך את התקציב הדרוש לצורך השכרת שירותיו של צלם מקצועי שיצלם את המוצר שלך בכדי שתעלה אותו למכירה באמזון, בעזרת כמה טיפים פשוטים תוכל לצלם את המוצר בצורה איכותית באופן עצמאי.

כיצד תצלם את המוצר שלך ברמה הטובה ביותר באופן עצמאי

בכדי שהמוצר שלך יראה הכי טוב שיכול להיות בתמונה שאתה מצלם, חשוב מאוד לבחור חדר מואר עבור צילום המוצר. בחדר המואר יש להציב שולחן עבודה קטן ועליו רקע לבן. רקע לבן תוכלו לרכוש כבריסטול לבן או כרקע רב פעמי אשר ישמש אתכם לצילומים נוספים. ניתן לרכוש בנוסך לרקע הלבן קאפות לבנות שיהוו מחזירי אור למוצר, כאשר תציבו אותם במקום המתאים לחדר. לא תמיד חייב מצלמה איכותית עם עדשה משוכללת בכדי ליצור את התמונה הטובה ביותר למוצר אותו אתה עתיד להעלות. לעיתים תוכל להסתפק במצלמה הביתית שלך, בבחירת החדר הנכון עבור הצילום, בהצבת המוצר באופן הנכון על יד הרקע הלבן, בשימוש בקאפות כמחזירי אור על ידי הצבתם במקום הנכון ולאחר מכן בעיבוד התמונה אשר צילמת עד כמה שניתן ובעיצובה על ידי תכנת פוטשופ פשוטה..

לאחר שביצעת את כל השלבים הללו לרוב תמונת המוצר תהיה תמונה איכותית אשר מציגה את המוצר באופן הטוב ביותר מבחנה ויזואלית. כל שנותר לך לעשות זה להעלות את התמונה של המוצר לאתר ולחכות לקונים שיבחרו במוצר

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »