ההבדל בין ביטוח בריאות לחו"ל לביטוח נסיעות

ביטוח בריאות לחו"לאנשים רבים מתבלבלים בין ביטוח בריאות לחו"ל ובין ביטוח נסיעות, במאמר זה ננסה לעשות סדר בדברים ולהסביר מה כולל כל ביטוח. יש לציין כי קיימות מגוון חברות ביטוח וחשוב מאוד לבדוק את האפשרויות השונות, לבחור בביטוח שעונה על הצרכים האישיים, מתאים לסוג הטיול ומבטיח שקט ושלווה במהלך השהות מעבר לים.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל דואג לכיסוי של כמה וכמה תחומים, כאשר המרכיב העיקרי הינו הביטוח הרפואי. ביטוח זה מכסה על הוצאות שונותביטוח זה, תפקידו לסייע לכם בהחזרים על מגוון הוצאות- ביניהן הוצאות על טיפול נמרץ, אשפוז, העברה לבית חולים, פינוי לישראל באמצעות אמבולנס ומטוס במקרה ולא ניתן לספק טיפול במדינה אליה נסע המבוטח, קבלת ייעוץ רפואי, טיפולי שיניים במצבי חירום וקניית תרופות. כמו כן, מכסה הביטוח על מקרים של גניבת מטען או אובדן מטען. נוסף על כך, מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל על מצבים של איתור וחילוץ וניתן לרכוש ביטוח שמכסה גם על ספורט אתגרי, הריון, טיפול בפג, השתתפות בהשכרת רכב וטיסות חירום ופרעות בארץ בו המבוטח מטייל.

מה כולל ביטוח בריאות לחו"ל?

במידה ונוסעים לתקופה ארוכה או עושים רילוקיישן לחו"ל יש לדאוג לביטוח בריאות משום שביטוח הנסיעות לחו"ל ניתן לתקופה מוגבלת ולא מעניק את כל הכיסויים הדרושים. ביטוח בריאות איכותי יספק כיסוי נרחב ויהיה תקף במדינות רבות- ביטוח כזה יבטיח כי במידת הצורך יקבל המטופל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, לרבות קבלת טיפול רפואי במהלך ביקורים בארץ או כאשר ישוב לארץ ללא צורך בהמתנה. ביטוח איכותי יכסה על מעקבים בהתפתחות של הילד, סיבוכים בלידה (למשל צורך בניתוח קיסרי), תרופות, אשפוזים, השתלות, ניתוחים, ביקורי רופאים, פינוי חירום וכו' .המבוטח יקבל שירות לקוחות בשפה העברית במשך 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע. יש לציין כי השיחות ניתנות בחינם.

התאמת הביטוח לסוג הנסיעה

ביטוח נסיעות מתאים לאנשים שנוסעים לתקופה מוגבלת. במידה והנוסע מעוניין להאריך את ביטוח הנסיעות ייתכן והוא יוכל לבצע זאת למשך שנה ובתנאים מסוימים. חשוב לציין כי לפעמים לא תסכים חברת הביטוח להאריך את הביטוח.

לרוב לא יהיה הביטוח הרפואי לחו"ל מוגבל בזמן והמבוטח יוכל להישאר בחו"ל למשך תקופה ארוכה. כמו כן,  כי בחלק מהמקרים יקבע תאריך הסיום של הביטוח.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם