אביזרי מעקב וריגול – מהם כוללים?

אביזרי מעקב וריגול הם אמצעים שמשתמשים בהם רבים בין אם מדובר באנשים פרטיים, אנשי עסקים, אנשים הנמצאים בהליכים שונים וכאלה מעוניינים להוכיח פשעים, עוולות, טענות שונות ועוד.

כיום ישנם אביזרי ריגול מתקדמים במיוחד, כאשר לכל אביזר יש את המטרה וההתאמה שלו לצרכים השונים. אז מה כוללים אביזרי מעקב וריגול?

אביזרי ריגול

  • מצלמות רכב – מצלמות רכב הן כאלה שנועדו לתעד את מהלך הנסיעה. המצלמות הן סוג של תיעוד שנשאר לנצח בין אם מדובר בצילום של עבירות תנועה, עצירות של המטרה, ואף תאונות. המצלמות הינן חזקות במיוחד והן מתעדות את המתרחש גם בזמן נסיעה וגם כאשר הרכב נמצא בחנייה או עומד בכל מקום.
  • מכשירי מעקב – מכשירי מעקב הם כאלה שנועדו על מנת לעקוב אחרי רכבים, לאתר רכבים, לאתר אופניים חשמליות, עגלות נגררות, הן משמשות למעקב אחר משלוחים, ואיתור שלל כלי רכב. מצלמות מעקב ישנם גם לאופנועים כאשר מכשירים אלה נועדו לאיתור כל אלמנט כמו גם בעלי חיים ובני אדם.
  • מצלמות וי פי – כיום באמצעות גישה לאינטרנט ניןת לעשות כל דבר כאשר מצלמות ה wi fi נועדו לצפייה במטרה בזמן אמת. באמצעות מצלמות אלה המחוברת לצפייה ישירה דרך הנייד ניתן לראות אם הכל בסדר במקום שבו התקנתם את המצלמות, לדאוג לקרובי משפחה, לבעלי חיים ולעקוב אחר המתרחש גם בבית וגם בעסק. מצלמות אלה משדרות בשידור ישיר כל מקום, תוך שמצלמות איכותיות ונועדו גם לצילומי חוץ ושטח.
  • מצלמות נסתרות – מצלמות נסתרות נועדו למי שרוצה לתעד מצבים שונים בצורה נסתרת כמובן. כיום ניתן להתקין מצלמות כאלה מבלי שיבחינו בהן בכל מקום בין אם מדובר במצלמות נסתרות לעסק, לבית, למשרד או לכל מקום. מצלמות נסתרות נועדו על מנת לתעד אירועים שונים ללא ידיעת המתועד והן מיודעות גם לתחקירים שונים הנעשים בתקשורת.
  • מקליטי שיחות – מקליט שיחות הם בעצם טיפ מנעלים קטן שבאמצעותו ניתן להקליט שיחות. המקליטים כה קטנים עד שהם ניתנים להשתלה בכל מקום בין אם במחשב, בטלפון, באזורים מסוימים בחלל ועוד.
  • מכשירי האזנה מרחוק – מכשירי האזנה הם כאלה שעוזרים לשמוע את כל הקורה ממרחק. באמצעות מכשרים כאלה הנחשבים קטנים במיוחד, ניתן לשמוע אותות מצוקה, מצבי חירום ואף להקליט כל שיחה בזמן שהיא קורית ואינכם במקום. באמצעות מכשירי האזנה ניתן תעד ולהקליט קולות בדציבלים שונים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »