כיצד עסק יכול לפעול ביעילות?

SAP

בכדי שעסק ירוויח כסף עליו להיות כמה שיותר יעיל, אך כיצד מגיעים ליעילות גבוהה ומה עלינו לעשות בכדי לייעל את העסק שלנו. אחד הכלים הטובים ביותר לייעל עסק הוא שימוש במערכות מידע, אך גם במערכות מידע ישנם סוגים רבים ועלינו לדעת איזה מערכת תתרום לנו לעסק הכי הרבה. אחת המערכות המועילות ביותר לכול עסק היא מערכת SAP, מערכת האחראית על ניהול הקשר עם הלקוח. המערכת משפרת מאוד את הנתונים הנאספים על הלקוח וכך מאפשרת לנו לאסוף מידע רב יותר על הלקוח ולהתנהג בהתאם. ברגע שיש לנו מידע רב יותר על הלקוח יכולת קבלת ההחלטות שלנו גבוהה בהרבה ואנחנו יכולים להתנהל הרבה יותר בחכמה, מה שמהווה יתרון עצום שאין בלתו.

מערכת SAP – מערכת מובילה לשיתוף אנשי מכירות

למערכת SAP יתרונות רבים שקצרה היריעה מלפרט אותם כאן, אך אחד היתרונות הגדולים ביותר של מערכת הSAP היא העובדה שניתן לשתף באמצעותה מידע בין כול אנשי המכירות. ברגע שכול איש מכירות מודע למה שקורה אצל חברו הרי ההתנהלות של החברה היא הרבה יותר חכמה. כך אפשר לפעול במשותף אל עבר המטרה הרצויה של הגדלת המכירות. העסק יהיה הרבה יותר יעיל כך והרווחים יהיו בהתאם ובכך אין ספק. אנשי המכירות יכולים להיעזר אחד בשני, ולא להיכנס אחד לשני לרגליים ואלו הם יתרונות עצומים שמאפשרים לנו לשתף את אנשי המכירות בצורה מיטיבה.

איסוף מידע משלב הליד ועד שלב המכירה

מערכת SAP אינה מתמצה רק בשיתוף מידע בין אנשי המכירות אלא יש לה יתרונות נוספים. אחד היתרונות הגדולים ביותר של המערכת היא העובדה שניתן לאסוף בערתה מידע משלב הליד ועד של המכירה ולתעד את כול המידע שיש על הלקוח. זהו יתרון עצום המאפשר לנו כול הזמן להיות עם היד על הדופק ולדעת בדיוק היכן המכירה נמצאת. עובדה זו מאפשרת לדרגים בכירים יותר לפקח על המכירה ולהיות מעורבים בה, היא מאפשרת לנו לנהל את הלקוח בצורה הרבה יותר טובה וזה מאפשר לנו ללמוד מטעויות ולשפר את תהליכי המכירות שלנו. אנחנו יכולים כך לזהות מי הם אנשי המכירות החזקים של הארגון, מי הם אנשי המכירות החלשים של הארגון ומי הם הבינוניים. אלו יתרונות עצומים שמאפשרים לתהליך המכירה להיות הרבה יותר מובנה וחכם ואנו יכולים לעשות בו שימוש מיטיבי בכדי לשפר את תהליכי המכירה שלנו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם