הובלות בקירור- מה חשוב לדעת כשבחורים חברה שתוביל את המוצרים שלכם?

אם יש לכם צורך בהובלת מזון בקירור, ברור לכם כי אין מקום לטעויות. ככל שהשוק גודל ומתרחב ומוצרים חדשים נכנסים לשוק, ככה גם הצורך בהובלות בקירור – גדל. וכמו בכל תחום, היכן שיש צורך יש גם התפתחות טבעית של אנשי מקצוע אשר רוצים לעסוק בתחום. כל זה טוב ויפה אבל חשוב מאוד להבין כי הובלות מזון בקירור, זה לא כמו לתפוס אובר או מונית. אתם לא מפקידים את המזון שלכם בידיים של מישהו רק כי הוא נותן לכם את המחיר הזול ביותר. בהובלת קירור יש נהלים ברורים מאוד ותקנים מחמירים של משרד התחבורה. נהלים אלו גם מגנים על הנהגים וגם על המטענים, כמובן.

הדברים שחשוב לוודא כשבוחרים חברה:

וודאו כי כלי הרכב של החברה תקינים. וודאו כי הם אינם פולטים מזהמים שמגדילים את צריכת הדלק. וודאו כי כלי הרכב עומדים בתקנים המחמירים ביותר שנקבעו מראש.

הקפידו לבדוק כי לחברת ההובלה כל הביטוחים הנדרשים. חשוב מאוד לוודא כי הציוד והטכנולוגיה אשר במשאית הקירור, יכולים לספק את המענה המושלם עבור הצרכים שלכם והמוצרים אותם אתם רוצים לשנע.

זכרו, להתפשר על איכות ההובלה רק כדי להשיג מחיר טוב יותר, יעלה לכם הרבה יותר כסף בסופו של דבר. אם המזון שלכם יתקלקל כי לא טרחתם לבדוק שהמשאית עומדת בתקנים שצויינו, או שהמזון התקלקל עקב חום כבד בחוץ, ומערכת קירור לא עובדת, או שלא מתאימה לסוג המזון שאתם מעבירים – אתם תשלמו, כאמור, הרבה יותר כסף.

איך תבחרו את החברה הנכונה?

יש לא מעט חברות אשר עוסקות בתחום. כמו בכל דבר שאתם עושים, חשוב מאוד להקפיד לבצע סקר שוק מקיף ורחב. חפשו המלצות גם באינטרנט אבל גם מקולגות שיצא להם לעבוד עם אותן החברות. בררו היטב מה אתם מקבלים מהחברה, האם יש להם את כל האישורים והביטוחים הדרושים, מה מידת הכשירות של הנהגים העומדים לרשותם ועוד. רק בסוף, תבדקו גם את נושא המחיר. כי האיכות הרבה יותר חשובה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם