מתי תזדקקו לטוען רבני?

יש מצבים שונים בחיים בהם עלינו להילחם ברמה כזו או אחרת על הזכויות שלנו כמו מימוש הסכם ממון למשל. בעולם הכללי הדבר מוכר בעיקר בתחום בית המשפט. בו פונים תובעים במקרים שונים, והנתבע צריך להוכיח את חפותו, לעמוד על שלו ולדרוש את הזכויות שלו. בכל מקרה כזה יהיה נכון לפנות אל עורך דין מומחה שייצג אתכם מול בית המשפט ומול התובע. אבל כאשר מדובר על דין תורה כל המערך שונה בתכלית. כי כאן אין משפט וחוקים, אלא דיני תורה ודין לאמיתה. ולכן גם לא יהיה אפשרי להיות מיוצגים על ידי עורך דין שאינו מוכר מול בית הדין.

טוען רבני אתכם בבית הדין

כאן נכנס לתמונה איש מקצוע שמוכר בשם טוען רבני. טוען רבני הוא אדם שלמד מספר שנים במוסדות המוכרים ללימודים אלו. כמו כן הוא עבר מסמכים בנושאים הלכתיים רבים בכל מה שקשור לדיני תורה. בין היתר הוא למד לעומק דיני אישות, קידושין, דיני ממונות והלכות שכנים. וזאת כדי לדעת מהי דעת תורה בכל מקרה שנוצר. הטוען הרבני קיבל את התואר שלו לאחר שהוא עבר את המבחנים הרלוונטיים אשר בחנו את הידע שלו בכל מכמני ההלכה ואת השליטה בכל הנושאים הרלוונטיים.

לעזור לכם בשלב המכריע

אין ספק שהתמודדות בבית הדין עלולה להיות משמעותית מבחינות שונות כמו הבחירה של טוען רבני או עו"ד. במיוחד אם מדובר על נושאים בעלי משמעות ממונית או משפחתית רבה. לכן הפך הטוען הרבני להיות בעל תפקיד חשוב מאוד. הלה נמצא אתכם מול בית הדין ועוזר לכם לקבל את כל מה שאתם יכולים לקבל בגבולות ההלכה. כאשר טוען רבני מלווה אתכם הוא יוכל לעזור לכם להגיע לפסיקה טובה יותר עבורכם ולהוציא אתכם במצב טוב יותר עם תום הדיונים והפסיקה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל

קורס הערכת אומנות

הערכת אמנות היא סוג של שמאות שאותה מבצעים עם פריטי אומנות וכמובן על כל דבר שערכו לוט בערפל ואין מחיר או ערך אחיד סביבו. את

קרא עוד »