זקוקים לשירות ניהול בתים משותפים? הגעתם למקום הנכון

ניהול בתים משותפים הוא שירות שהפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד, והוא כזה שמקל על רבים, בין אם מדובר באנשים פרטיים לבעלי עסקים בניהול שוטף של הבניין כמו גם ניהול כל מה שדרוש על מנת שיהיה נעים ובטוח לשהות במבנה.

ניהול בתים משותפים הינו שירות שמעלה את ערך הנכס וזאת בשל הנראות של העסק כמו גם בשל האווירה הנעימה שבו הגינות המטופחות שסביב המבנה, שירותי האחזקה והאבטחה, הבניין הנקי וכל מה שצריך כדי להעלות את ערכם של בנייני מגורים ועסקים.

אז מה צריך לדעת על שירות ניהול בתים משותפים?

אם קצתם במשימות של ישיבות ועד בית, גביית כספים, ניקיון עצמאי של בניין, קריאה לאנשי מקצוע בכל פעם שיש תקלה ובכלל ניהול עצמאי של הבניין המשותף שבו אתם גרים –  חשוב שתדעו כי באמצעות שירותי ניהול בתים משתופים אתם יכולים לחיות אחרת ובצורה איכותית יותר.ניהול בתים משותפים

שירות זה הנעשה על ידי אנשי מקצוע המתמחים בניקיון ותחזוקת מבנים, מקנה ללקוחות ולדיירים הבניין שלל שירותים, ביניהם:

שירותי אחזקה – באמצעות בחרות ניהול מקצועיות אשפר לנקות לתחזק ולתפעל את כלל המערכות של המבנה כמו גם חלקים שונים בבניין, ניתן לטפח את הגינה ובכלל ליהנות מטיפוח , פיקוח ובקרה על שלל פרויקטים תוך ביצוע עבודות מיוחדות.

נראות הנכס – באמצעות שירותי ניהול בתים משותפים יכולים רבים ליהנות מניהול נכס מול הרשויות, בדיקות של חשבנות מים, טיפול בבירוקרטיה מול הרשויות, בדיקות חיובים וקבלת זיכויים בעת הצורך. בנוסף חברות מסוג זה מקנות שירותי ועד בית מקצועיים.

אחזקה של 24 שעות ביממה – חברות ניהול נכסים הן כאלה אשר מאפשרות ניהול ואחזקה של הבניין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בזמן שחברות ניהול נכסים מאפשרות בניין נקי ומתוחזק בכל זמן וטיפול בכל תקלה במהירות ללא המתנה לאנשי מקצוע חיצוניים.

אז אם אתם רוצים להעלות את איכות החיים, את ערך הנכס ובכלל לחיות חיים שקטים בלי יותר מידי אינטראקציה בנוגע לוועד הבית וטיפול בבניין –  חברות כאלה יסדרו לכם את היום!

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם