הדפסה על בגדי עבודה

מכירים את זה שאתם נכנסים לחנות ואתם צריכים עזרה מהעובדים אבל אינכם יודעים למי אתם אמורים לפנות? האם נכנסתם פעם למסעדה ורציתם להזמין ארוחה, אך לא ידעתם מיהם המלצרים שאמורים לתת לכם שירות? העובדה שיש לצוות העובדים בגדי עבודה, זאת אומרת מדים מיוחדים שעליהם מודפס הלוגו של בית העסק, מקלה מאוד על הלקוחות שנכנסים וזקוקים לעזרה.

בגדי עבודה ממותגים

כבעלי עסק בוודאי התחבטתם לא פעם האם ליצור בגדי עבודה ממותגים לעובדים, קוד לבוש אחיד לכל העובדים שלכם והאם ההשקעה הכספית שווה את התוצאה. האמת היא, שישנן כמה סיבות מדוע להזמין מדים מיוחדים עם סמל בית העסק וליצור קוד לבוש אחיד לכל צוות העובדים שלכם:

  • תחושה משפחתית – קוד לבוש אחיד יגרום לעובדים שלכם להרגיש שייכים לעסק ויצור תחושה של ליכוד משפחתי ושל אחדות אשר יגרום להם לרצות לתת את הכי טוב שלהם בשביל העסק.
  • חיסכון בזמן – מדים אחידים חוסכים זמן התלבטות יקר לעובדים. כאשר לפני היציאה ליום עבודה נוסף הם לא צריכים להתמודד עם השאלה של מה ללבוש ליום העבודה הבא.
  • אסתטיקה – בגדי עבודה מעוצבים גורמים לבית העסק להיראות רציני ומקצועי כלפי הלקוחות שלכם.
  • הבלטה של צוות העובדים – כאשר יש לצוות מדים אחידים זה כמובן מקל על הלקוחות. ועוזר להם לאתר מי הם אנשי הצוות של בית העסק שלכם וכאשר הם נכנסים ומבקשים לקבל שירות הם יודעים למי עליהם לפנות.
  • פרסום ומיתוג – על בגדי העבודה של הצוות שלכם תוכלו להדפיס את המותג שלכם שכולל לוגו ואת סלוגן החברה. וכך תוכלו לחזק את המסרים השיווקיים שלכם ולהטמיע אותם אצל הלקוחות שלכם ואצל כל מי שמבקר במפעל, בארגון או בבית העסק שלכם.

קוד לבוש אחיד

כאשר אתם נכנסים למרכזי שירות של חברות ממשלתיות , לבתי קפה, מכוני כושר ואפילו לקופת חולים. תוכלו לשים לב שכל העובדים במקום מגיעים לעבודה כאשר הם לבושים בחולצה אחידה. חולצה אשר עליה מופיע שם העסק, סלוגן ולפעמים גם שמו של העובד ותפקידו במקום, איך עושים את זה? הקליקו לפרטים.

ההשקעה בבגדי עבודה לעסק שלכם היא מחייבת, כדאית וכמובן משתלמת מאד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »