אינסטלטורים בעלי התמחות במערכות ישנות

כיום ניתן למצוא אינסטלטורים רבים בשוק, אך לא כולם מכירים את המערכות הישנות יותר ואת בעיות האינסטלציה השונות אשר יכולות לקרות בבתים ודירות ישנות. רבים מהאינסטלטורים החדשים מכירים את המערכות החדשות, ופחות מתמצאים בדרך שבה פעם היו מקימים מערכות אינסטלציה, לפני 20,30 שנה ואפילו יותר.

לכן, אינסטלטורים שכאלו לא יוכלו להגיע לדירה ישנה ולפתור כל בעיה במערכת האינסטלציה בקלות, ופעמים רבות הם עשויים להגיע למצב בו הם כלל לא מצליחים להבין מהיכן מגיעה הבעיה ורק גורמים לנזק חמור יותר.

ניסיון, וכמה שיותר ממנו

Young handsome plumber repearing bath tub. Service.

אם אתם מתגוררים בבית עתיק או בדירה בבניין ישן בכדי להיות בטוחים כי מכל אותם אינסטלטורים הקיימים כיום אתם בוחרים באדם מקצועי אשר מכיר מערכות אינסטלציה ישנות ויכול לבצע כל תיקון נדרש על הצד הטוב ביותר, חשוב לבחור אינסטלטורים עם כמה שיותר ניסיון. ככל שלאינסטלטור בו תבחרו יש יותר ניסיון בתחום כך תוכלו להיות בטוחים יותר בכך שהוא יעניק לכם שירות ברמה גבוהה במיוחד ויסייע לכם לפתור כל תקלה בצורה הרבה יותר מהירה.

אינסטלטור בעל ניסיון הינו אדם אשר יש סיכוי הרבה יותר גבוה לכך שכבר נתקל בבעיות אינסטלציה רבות בבתי מגורים ישנים, והוא מכיר בצורה הרבה יותר טובה את המערכות הללו, לעומת אינסטלטור שרק עכשיו מתחיל את העבודה שלו בתחום.

זכרו כי בעבר מערכות האינסטלציה היו שונות לחלוטין מאשר מה שהן היום, ולכן אינסטלטור אשר מתעסק בעיקר במערכות חדשות עלול להיתקל בבעיות רבות כאשר הוא ינסה לעבוד עם מערכת אינסטלציה ישנה בפעם הראשונה.

הזול ביותר לעיתים עולה ביוקר

לרבים יש נטיה לחפש מיד מבין כל אותם אינסטלטורים את האינסטלטור שיציע להם את המחיר הזול ביותר. זאת מבלי לבדוק את הניסיון שלו, המוניטין שלו, כלי העבודה איתם הוא עובד או לוחות הזמנים שלו לסיום העבודה. לעיתים בחירה שכזו עלולה לגרום לכם לבחור באינסטלטור שאינו מספיק מקצועי או אינו אמין כלל, ובסופו של דבר זה יעלה לכם ביוקר כאשר הוא לא ידע כיצד לתקן את הבעיה ורק יגרום לנזק רב יותר, או יבצע תיקון חובבני ולאחר כמה שבועות הבעיה תחזור שנית.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »