מנתח פלסטי – איך תדעו שבחרתם טוב?

כאשר אדם פונה לבצע ניתוח פלסטי הוא ניצב בפני צורך לקבל החלטה. היות ואולי מדובר על ניתוח אסתטי שהמטרה שלו אינה רפואית, אך יחד עם זאת חשוב מאוד לבחור בשימת לב את המנתח אשר יבצע את הטיפול. וזאת על מנת להיות בטוחים שאתם מפקידים את עצמכם ואת הטיפול בידיים מקצועיות ונכונות שתוכלנה להשלים את הפעולה כנדרש.

המקצועיות של המנתח

חשוב מאוד להתייחס לעניין המקצועיות של המנתח. בעת בחירת המנתח יש לברר על שנות העיסוק שלו בתחום ועל ההצלחות שלו. ככל שמנתח צבר יותר וותק כך הוא מסוגל לרוב לבצע טיפול ביד מיומנת ויעילה יותר.

האמינות שלו

עניין האמינות הוא עניין בעל חשיבות רבה. לא נאריך כאן בדיבור על שרלטנים ועל גורמים רפואיים אשר אינם ראויים לאמון הפציינטים שלהם. אבל כן נחזור ונדגיש כי המטפל שיבצע את הטיפול חייב להיות ראוי לאמון שלכם. מסיבה זו יש לברר על מידת האמינות והאנושיות שלו, ולוודא כי אכן ניתן להפקיד בידיו את הטיפול.

הצלחות והוכחות

כל מנתח פלסטי יכול להציג בפניכם אלבומי תמונות של הצלחות, תמונות לפני – אחרי מרשימות מפארות את האלבום. האם אלו תמונות מייצגות? האם אלו טיפולים שמנתח ספציפי זה אליו אתם פונים הוא זה שביצע אותם? ומה באשר למקרים של טיפולים מוצלחים פחות? כדאי לבקש לראות גם תמונות של צלקות שנשארו לאחר ביצוע הניתוח כדי לקבל אמת מידה באשר למראה שלכם לאחר הטיפול – אין סיבה לשגות באשליות חסרות בסיס.

מחירים של טיפולי פלסטיקה

בתחום הכירורגיה הפלסטית ניתן להבחין בפערי מחירים משמעותיים הקיימים בין גורם טיפולי אחד למשנהו. כמובן שיש לאתר מנתח מקצועי ומנוסה אשר ניתן להאמין בו ולהיות רגועים כאשר מפקידים בידיו את המלאכה. אבל יחד עם זאת מומלץ לבדוק את עניין המחיר ולוודא כי אין מדובר על מחירון מופקע ועל מחירים מוגזמים אותם גובה המנתח.

קשר וכימיה

כאשר פונים לטיפול פלסטי חשוב מאוד כי ייווצר קשר טוב בין המטופל למטפל. בפגישה הראשונה תוכלו לחוש האם נוצר בינכם קליק ויהיה לכם נכון להמשיך בטיפול אצל מנתח זה.

אולי יעניין אותך גם: ניתוח הצרת היקפים

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »