שירותי סיעוד לבעלי צרכים מיוחדים בחיפה והסביבה

שירותי סיעוד לבעלי צרכים מיוחדים בחיפה והסביבה חייבים לבחור תוך כדי בדיקה מדוקדקת, היות וניתן היום למצוא לא מעט חברות שונות המתעסקות בתחום, אך לא כולן מקפידות על מקצועיות בתור ערך עליון. לכן ישנם מספר גורמים שכדאי לבדוק מראש, על מנת לדעת בוודאות שהיקרים לכם נמצאים בידיים טובות, ואתם יכולים לישון בלילה בשקט. הדבר החשוב ביותר, הוא לוודא כי לחברת הסיעוד יש את האישור המתאים מטעם משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. חשוב לא להתבייש, אלא לבקש לראות את הרישיון על מנת לוודא שהוא עדיין בתוקף. מעבר לכך, חשוב לוודא כי החברה הינה ספקית מורשית של המוסד לביטוח לאומי. ישנן מספר חברות סיעוד שהמוסד לביטוח לאומי בחר לעבוד איתן, דבר המעיד על רמה מסוימת של מקצועיות וביטחון נפשי עבור המטופלים ומשפחותיהם.

שירותי סיעוד לבעלי צרכים מיוחדים

שירותי סיעוד לבעלי צרכים מיוחדים בחיפה והסביבה – טיפים לבחירה נבונה

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לבדוק מראש, הוא אילו שירותים מעניקה חברת הסיעוד ללקוחותיה. לא כל חברות הסיעוד מעניקות שירות לבעלי צרכים מיוחדים למשל, לכן חשוב לבדוק מראש האם השירות הזה נכלל בקשת השירותים של החברה. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק אילו תשלומים חברת הסיעוד גובה מלקוחותיה, היות ומבחינת החוק חברת הסיעוד רשאית לגבות אך ורק דמי השמה, ברגע שהיא מצאה עבורכם את המטפל המתאים. כמו כן, חברת הסיעוד יכולה לגבות דמי טיפול, בהתאם לסכומים מסוימים הקבועים בתקנות. במידה וחברת הסיעוד מבקשת לגבות סכום נוסף, יש צורך לבדוק היטב את הסיבה לכך. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא חברה המספקת שירותים לסיעודיים לבעלי צרכים מיוחדים, היא באמצעות המלצות של לקוחות קודמים. רק הם יוכלו להעיד על רמת השירות, סוג היחס וכדומה. מומלץ לבדוק כיצד החברה מגייסת את העובדים שלה, מהם הקריטריונים שלפיהם היא מסננת עובדים שאינם מתאימים והאם היא מספקת לעובדיה קורסים והשתלמויות בתחום.

לסיכום, שירותי סיעוד לבעלי צרכים מיוחדים בחיפה והסביבה חשוב לבחור במשנה זהירות. יש צורך לבדוק לגבי החברה, היחס המקצועי והאישי שהיא מספקת למטופליה ורמת הצוות המקצועי שמועסק במקום.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם