המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – מה המטרה שלו?

ברוב המדינות המערביות, לצד משרד התחבורה ולצד עמותות וגורמים אחרים, אזרחיים, משפטים ונוספים, ניתן למצוא עמותות וארגונים אשר מטרתם לחקור את הנושא של בטיחות בדרכים מהיבטים שונים.

אותן עמותות וארגונים שמו להם למטרה, להפחית את כמות תאונות הדרכים מצד אחד ומצד שני להציג תוכניות אפקטיביות למלחמה בתאונות הדרכים, הן בקרב נהגים צעירים והן בקרב נהגים ותיקים. זאת הם עושים באמצעות מחקרים מעמיקים, ניתוח של המצב במציאות ועוד שורה של כלים אחרים שיכולים להשפיע ולעזור.

אחת הדוגמאות לכך הוא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, אשר בין היתר, נועד המכון לבחון את השפעת תאונות דרכים על נהגים מהיבט הרפואי, לאורך זמן, וכן על החברה כולה. מן הסתם, כשנהגים עוברים תאונות דרכים, הרי שמעבר לעובדה שהם עצמם נפגעים ומשלמים מחיר יקר וכן בני המשפחה שלהם, הרי שגם המשק נאלץ להפסיד לא מעט כסף, הן בגלל שהוא מאבד כוח עבודה והן בגלל שהחברה נדרשת לבצע שינויים והתאמות שונות, שעולים לא מעט כסף.

קראו אודות המכון הרפואי שמבטיח את שלום הציבור הנע בדרכים  

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר שיש היום במדינה על מנת לחקור את הנושא ולבדוק אותו, מתוך מטרה להציע תוכניות נכונות למלחמה בתאונות דרכים. זה נכון הן למקרים של תאונות במכוניות, כלי רכב דו גלגלי, רכב כבד, רכבות וכן הולכי רגל.

חשוב להבהיר, המכון מטרתו להציע תוכניות הן בהתאם למצב העכשווי, והן בהתאם למה שהחברה צריכה. לכן אנחנו נראה שינויים מקיפים ונרחבים, ביחס להווה ולעבר, אנחנו יכולים לראות מחקרים שבוחנים מה היה ומה כעת, תוכניות אפקטיביות לקראת העתיד ועוד.

עוד נקודה שחשוב להבהיר היא, המכון הרפואי עובד עם עורכי דין וגורמים אחרים, מספק להם חומרים שונים שיכולים לעזור להם במאבקם המשפטי או במאבקים אחרים שהם מנהלים בנושא. מאגר המידע שעומד המכון הוא עצום וכל אחד יכול למצוא בו את מה שהוא מחפש, בין אם מדובר במידע ישן או מידע חדש יותר. אין ספק שזה מהווה כלי מועיל מאוד עבור כל הגורמים שנדרשים לו.

Updated: פברואר 17, 2018 — 9:33 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016