איתור נזילות בצנרת

נזילות בצנרת הן דבר אשר יכול לגרום נזקים רבים למתחם בו הן מצויות. חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע לצורך איתור נזילות בצנרת מיד כאשר מבחינים בסימנים אשר יכולים להעיד על נזילות בצנרת. סימנים מעין אלו יכולים להיות נזילה של ממש אשר מצויה באחד מקירות המתחם, רטיבות באחד מהקירות, עובש, קירות מתקלפים ועוד. כל סימן מעין זה מחייב בדיקה ממשית של כל הצנרת המצויה בקירות, בכדי לזהות את מקור הנזילה ולטפל בנזילה באופן הרמטי ומוחלט.

כיצד מאתרים נזילות בצנרת

כיום ישנם מספר דרכים לאיתור נזילות בצנרת. ישנם אנשי מקצוע אשר משתמשים באמצע סאונד משוכללים אשר מאפשרים להם לשמוע מבעד לקירות או לרצפות היכן ממוקמת הנזילה. שיטה זו הינה שיטה יעילה אשר מאפשרת לזהות לרוב בדיוק מוחלט את מקור הנזילה באופן לא פולשני. שיטה נוספת היא החדרת סיב אופטי לתוך הצנרת. סיב אופטי זה מאפשר לצפות במערכת הניקוז ובמערכת הביוב בצורה הטובה ביותר ולאתר את מקור הנזילה אשר בגינה נגרמים הנזקים השונים בבית. שיטה נוספת היא שימוש במצלמה טרמית משוכללת, אשר בעזרת קרני אינפרה אדום מזהה אזורי חום וקור ובהתאם לכך, מאתרת את מקור הנזילה. כל הדרכים הללו הן דרכים יעילות ופרקטיות לצורך מציאת מקור נזילה מבלי לפרק את הקירות את הרצפות. מדובר בזיהוי קל יחסית ונוח, אשר מספק את התוצאות הטובות ביותר תוך פרק זמן קצר.

איתור נזילות בצנרת

מי איש המקצוע העוסק באיתור נזילות

איש המקצוע העוסק באיתור נזילות הוא האינסטלטור. ככל שהאינסטלטור מקצועי יותר כך הוא יכיר את כל השיטות האיכותיות והמתקדמות לצורך איתור מקור נזילה מהיר ופרקטי, לצורך מתן מענה מידי למקום בו מצויה הנזילה בכדי למנוע את הנזקים שבכוחה של הנזילה ליצור במתחם בו היא מצויה ולהפוך את המתחם למתחם שנעים ונוח לשהות בו. לפני שתבחרו את איש המקצוע עבור זיהוי נזילה בביתכם או בכל מקום אחר, כדאי מאוד שתקבלו המלצות שונות מאנשים אשר נעזרו בשירותיהם של אנשי מקצוע מעין אלו ויכולים להעיד כי מדובר באנשי מקצוע מומחים ומקצועיים בתחומם.

Updated: ינואר 5, 2018 — 6:27 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016