מדפסת מדבקות

מדפסת מדבקות

בכל משרד מתבצעת פעילות ענפה  שבעיקרה היא מנהלית. יש משרדי הנהלת חשבונות, כוח אדם, שיווק, משרדי  הנהלת ייצור במפעלים ועוד. לרשות הפקידים והמנהלים עומדים מכשירים שונים וציוד משרדי מגוון שמשרת אותם בקביעות. מערכת המחשוב תופסת חלק מרכזי וחיוני ואליהם מתווספים, מכשירי צילום, פקסים, מדפסות ועוד. קיימות  מערכות משולבות שמאפשרות שליחת פקס, צילום, והדפסה תחת קורת  גג אחת. לעומתן יש מערכות שמיועדות לבצע פעולה אחת בלבד. כאלו הן מדפסות לסוגיהם השונים שמגיעות בשלל דגמים וגדלים.

מדבקות למכתבים

מדפסות מדבקות הן סוג של מדפסות המסוגלות לייצר הדפסה איכותית על מדבקות קבלות, כרטיסים ועוד. מדבקות נועדו לשלל צרכים. יש כאלו אותם מדביקים על מכתבים יוצאים וכך נמנע השימוש בעטים למיניהם. המדבקה מוסיפה מכובדות לדבר הדואר הנשלח, והדבר חשוב במיוחד בעת משלוח מכתבי שיווק, פרוספקטים ומכתבים ללקוחות חדשים אותם רוצים להרשים. ההדפסה האיכותית אף חוסכת בזמן יקר מאחר וניתן להדפיס את המדבקות יחד עם הדפסת המכתבים עצמם או בצמוד אליהם.

סוגי מדפסות

מבחינים במספר סוגים של מדפסות כאלו וההבדל ביניהם הוא במהירות ההדפסה בכושר ההדפסה ובאיכותה. נתן להדפיס בצבעים שחורים מקובלים ובצבעים נוספים שהבולטים בהם הם כחול, צהוב ואדום. ההדפסה מתבצעת באמצעות ראשי דיו מיוחדים המזריקים את הדיו על המדבקה. מדפסות איכותיות מסוגלות להדפיס על מדבקות מיוחדות שמיועדות לאירועים, להדבקה על ארונות בגני ילדים ובבתי ספר ועוד. ניתן לשלב בין צבעים שונים כדי להוסיף אטרקטיביות למדבקות עצמן.

רכישה מחברה מקצועית

מדפסת מדבקות ניידת מאפשרת גמישות הפעלה וניתן להוציא אותה גם אל מחוץ למשרד. הדגמים המובילים נוחים לאחיזה ולתפעול. לצד מדפסות למדבקות ניתן למצוא ניתן למצוא מדפסות ניידות בעלי רוחב הדפסה של 3 אינץ' בעלות תקשורת אלחוטית או קווית. כל אלו מיועדת לטכנאים, אנשי שיווק, מחסנאים ועוד. כמו כן, קיימות מדפסות לכרטיסי עובד, כרטיסי מועדון ועוד. מומלץ לרכוש מדפסות וציוד משרדי אחר דומה אצל ספקים אמינים. הם מוכרים מוצרים איכותיים שמיוצרים על ידי יצרנים בינלאומיים בעלי מוניטין. ניתן לקבל ייעוץ מקיף וסיוע באיתור המדפסת המתאימה ביותר לצרכים. רכישת מוצלחת תשרת היטב את הבעלים, ולאורך זמן.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם