עיצוב פנים – איך זה עובד

עיצוב פנים הוא תהליך שכולל שיתוף פעולה מלא או חלקי מצד בעל הנכס, כאשר כיום באמצעות מעצבי פנים טובים, ניתן לקבל את המקסימום מהמבנה והנכס תוך עיצוב מושלם ומותאם לצרכים של בעל הנכס.

כיום ישנם מגוון מעצבי פנים שמציעים את השירותים שלהם, כאשר כל אחד מציע נגיעה שונה ותובנות לגבי השיפוץ המיוחל והדרך לשפץ.

עם זאת ולמרות השוני בין המעצבים, עדיין ישנה דרך אחת שבה עיצוב פנים מתקיים. לכן כדאי להכיר את התהליך וזאת עוד לפני שאתם בוחרים את מעצב הפנים שיעצב את המבנה שלכם.

עיצוב פנים

אז כיצד עובדים תהליכים של עיצוב פנים?

  • פגישת הכרות – השלב הראשון בתכנון ועיצב פנים היא ביצוע פגישה הכרות שבה יוכלו המעצב או המעצב להכיר אתכם, לראות את הבית או א הדירה שלכם ולהבין מהו החזון שלכם בנוגע לשיפוץ ועיצוב הבית.
  • ייעוץ – פעולה נוספת שנעשית בשלבים הראשונים היא הגעה אל השלב אשר בו המעצב מייעץ לבעל הנכס בנוגע לצורך שלו בעיצוב או שיפוץ. מעצבים הגונים עליהם לדאוג גם לאינטרסים של בעל הנכס ולייעץ לו בכנות בנוגע לצורך בשיפוץ.
  • תכנון עיצוב הנכס – בשלב הבא לאחר שהוחלט על השיפוץ, נעשה תכנון ועיצוב פנים של  דירה או של הבית תוך הצגת כמה תכניות לבחירה.
  • תכנית עבודה – לאחר בחירת סוג העיצוב מגיעים אל שלב שבו ממחישים את התוצאה הסופית של העיצוב וזאת באמצעות הדמיית תלת מימד שמאפשרת תמונה מדויקת של העיצוב המתוכנן.
  • בחירת חומרים – לאחר אישור הלקוח נעשית בחירת חומרים תוך ייעוץ וליווי של המעצבת. בנוסף מסייעים המעצב או המעצבת לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לעבודה וגם המשתלמים ביותר.
  • בדיקת השטח – כעת שאנשי המקצוע מבצעים את השיפוץ ומיישמים את הוראות המעצב,  על המעצב להיות נוכח בשטח כדי לפקח על העבודה, תוך ליווי מלא של אנשי המקצוע בשטח בזמן העבודה.

לבסוף מתקבלת תוצאה ברורה של העיצוב בנכס, תוך שהמעצב או המעצבת עליהם להיות זמינים עבור הלקוחות לכל טענה, פידבק או שאלה.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »