איך להגיע לביטוח החיים המשתלם ביותר

תשלום על ביטוחי חיים נראה אולי קטן, כי הרי 100 או 200 שקלים בחודש – הם טיפה בים של הוצאות ויוקר המחייה בישראל. ובכול זאת יש את מי שכבר איבד שליטה לגבי מה שהוא משלם עליו ולגבי מחיר הביטוח שלעיתים אף גודל וגודל, בעוד שלא כל הפוליסות שמוכרים לנו – באמת יספקו את הפיצוי הדרוש, או את הכיסוי והסיוע שנזדקק לו בעת צרה. במקרים כאלה חשוב למצוא ביטוח חיים זול, אבל גם משתלם. אז כיצד מוצאים את העסקה המשתלמת ביותר?

לפני הכול חשוב לדעת מה זה ביטוח חיים?

פוליסה מסוג זה אותה מוכרות כמעט כל החברות שעוסקות בתחום: נועדה לספק שקט נפשי תוך ידיעה כי במקרה של נכות או חלילה מוות ניתן להבטיח את הכלכלה ואת איכות חייו של מי שהפך נכה או בעל מוגבלות.

עוד יש לבטח את בני המשפחה, בני הזוג או את הקרובים הרשומים בפוליסה שנותרו לאחר מוות כתוצאה ממגוון סיבות. מרבית חברות הביטוח מציעות פיצוי כספי שהלקוח יודע את סכומו וכתוב בפוליסה במקרה של מוות או פגיעה גופנית קשה. פוליסות כאלה מספקות פיצוי מידי בעת נכות או מחלה סופנית,  וקבלת פיצוי, קצבה וכיסוי רפואי עבור מבוטח ובני משפחתו במקרים של פציעה קשה, נכות או מוות.

כיצד בוחרים פוליסה משתלמת?

זה נכון, כיום קשה יותר לבחור בין חברות המציעות ביטוחי חיים משום שכל אחת טוענת כי היא הטובה ביותר והיא זאת שעומדת מאחורי הבטחותיה ומציעה פוליסות טובות במחיר נוח. ובכול זאת, כדי לעשות סדר בדברים, כדי להבין על מה אתם כבר משלמים, מה מיותר וכיצד בוחרים נכון – דרוש יועץ ביטוח. איש מקצוע זה ינתב אתכם לבחירה הנכונה והחסכנית ביותר תוך שמירה על האינטרסים שלכם ושל המשפחה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »