איך לבחור מעמד שולחני שמתאים בדיוק לעלונים שלך?

מעמד שולחני
Women.

לא פעם, כשאנחנו נכנסים למשרד, מרפאה או חנויות שונות, אנחנו יכולים למצוא עלונים של בית העסק מפוזרים על גבי הדלפק או במדף מסוים. הם מפוזרים בצורה לא מסודרת, לא בגלל שיש בכך אמירה עיצובית מסוימת אלא פשוט בגלל חוסר הבנה והכרה במשמעות של אותם עלונים, ויתרה מזו, לעיתים זה נובע מחוסר הבנה במשמעות השיווקית שלהם.

כשאנחנו מחליטים להפיק עלון מסוים, יש לכך מטרה. בין אם זה עלון אינפורמטיבי או שיווקי. אנחנו רוצים שאנשים יקראו אותו ולעיתים אף שיקחו אותו איתם הביתה או לכל מקום אחר, בשביל שיוכלו לקרוא אותו בזמנם החופשי. יש מקרים בהם, זה יוביל אותם לבצע פעולה מסוימת, יש מקרים בהם הם לא יבצעו שום פעולה אך לפחות הם ישמרו את העלון ואם יהיה להם צורך, הם ידעו שאנחנו שם בשביל זה.

לכן יש משמעות גדולה לאופן בו אנחנו מתייחסים לעלונים שלנו, לא רק מבחינת הבנייה והעיצוב של העלון אלא גם בשאלה, כיצד אנחנו מעמידים אותם, כיצד מי שמגיע אלינו למשרד או לחנות, רואה אותם ויכול לקרוא בהם. בשביל שהם יוכלו ליהנות מהם בצורה נוחה הרי שאנחנו צריכים להשתמש במעמד שולחני מתאים.

מה הרעיון שעומד מאחורי מעמד שולחני לעלונים?

אנחנו יכולים למצוא שורה של מעמדים לשולחן, בהם ניתן להעציב את העלונים שלנו. אלה יכולים להיות מעמדים פתוחים, כלומר מעמדים עשויים אך ורק ממוטות שמחזיקים את העלונים, אנחנו יכולים למצוא מעמדים סגורים, מקדימה ומאחורה, בין אם זה מעמד שקוף או מעמד בצבעים שונים.

כמו כן, אנחנו יכולים למצוא מעמד אשר מכיל אופציות שונות להנחת עלונים, כך אנחנו יכולים להניח בו גדלים שונים של עלונים. אלה יעמדו בצורה מדורגת אחד מעל השני, ויהיה ניתן להבחין בכולם. כמובן שגודל המעמד והאופציות השונות להציב את העלונים בתוכו, ייקבע על פי גודל העלונים, כל אחד בנפרד.

על גבי המעמד אנחנו יכולים להדפיס את פרטי העסק, כולל שם העסק, לוגו, סלוגן, וכן פרטי התקשרות. נכון שהמעמד יוצב, ברוב המקרים, בתוך העסק עצמו, אך אם נרצה לצאת לשטח, ליריד או תערוכה, נוכל להשתמש במעמד הזה כאמצעי שיווק ופרסום עבור העסק.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם