כמה עולים מעלונים – מה אנחנו צריכים לדעת

במקרים רבים כשאנחנו נדרשים להשתמש במעלונים לבית או לעסק, הרי שזה לא משהו שאנחנו מוכנים אליו, לא מבחינת התשתית של המבנה ולא מבחינת העלויות. במקרים רבים, הצורך להשתמש במעלון כזה או אחר, נוצר כתוצאה מכך שאנחנו או אחד מדיירי הבית מתמודדים עם מחלה, פציעה או מוגבלות מסוימת שמחייבת התקנת מעלון. 

מעלונים, כפי שאפשר להבין, נועדו לאפשר לנו לעבור מקומה לקומה, בצורה פשוטה ונוחה, במקרים בהם אין מעלית במבנה ואין לנו אפשרות להשתמש במדרגות כתוצאה מסיבה פיזית, מוגבלת מסוימת שמונעת מאיתנו את האפשרות הזאת. את המעלון ניתן להתקין גם בחלק הפנימי וגם בחלק החיצוני של המבנה.

מאחר ומדובר על מתקן שאנחנו, על פי רוב, נאלצים להקים אותו בלי שאנחנו מוכנים לכך, במקרים רבים זה נובע מהפתעה מוחלטת, כתוצאה מתאונה, חבלה או מחלה, הרי שעלינו להכיר בעלויות שזה עלול לגבות מאיתנו.

צריך לומר, מעלונים יכולים לעלות הרבה מאוד כסף. הסכום המינימאלי שלהם מגיעה סביב 15 אלף שקל וברוב המקרים, אנחנו נמצא את עצמנו חוצים את קו העשרים אלף. זה נובע בעיקר, בגלל שאנחנו נאלצים להתקין מסילות שונות, אנחנו נאלצים לייצר מסלול שיאפשר את השימוש במעלון ועוד.

 

כיצד אנחנו נחשב כמה זה עולה לנו

בשביל לחשב כמה עולים לנו מעלונים, הרי שאנחנו צריכים לדעת מה בדיוק נדרש מאיתנו לעשות בשביל שנוכל להתקין את המעלון, בין אם זה מבחינת שינויים בתכנון ובעיצוב של המבנה, בין אם זה מבחינת התקנת מעלון כזה או אחר, שיאפשר לנו להשתמש בו באופן אפקטיבי. 

לפני סיום רק נדגיש, יש גם חשיבות לשאלה עד כמה המעלון איכותי, מאיזה סוג המושב שלו ופרמטרים אחרים שיכולים להשפיע על המחיר, כך או אחרת.

 

לפרטים נוספים – https://www.pisgalift.co.il/.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »