מורה פרטי לגיטרה

מורה פרטי לגיטרה מלמד תלמיד אחד בכל גיל ומתקדם אתו לאט לאט כדי להעניק לו את מלוא הידע הנדרש כדי לנגן. מכלול הידע כולל רבדים רבים של למידה הן תיאורטית והן מעשית כדי ליישם את המעטפת.

לכל סוג של גיטרה, אקוסטית, קלאסית או חשמלית קיימים אפיונים משלה ולכן דרך הלמידה אינה זהה.

 

פריטה על גיטרה

השלבים הראשונים בהליך הלמידה הוא הכרת המבנה של הגיטרה, איך לאחוז אותה בדרך הנוחה והנכונה. בנוסף לכך לומדים איך לחזק את המיתרים ואיך להחליף מיתר שנקרע או עקב עייפות החומר, מוציאים את המיתרים החדשים ומתקינים מיתרים חדשים תוך מתיחה נכונה.

מעבר לכך, לומדים תווים כדי לדעת לנגן בהתאם לתווים אשר הוכנו על ידי המלחין של קטע המוסיקה על ידי מלחין השיר הישראלי, או בכל שפה אחרת. התווים הם שפה בין לאומית ולכן עם הזמן התלמיד קולט אותה והוא מסוגל לנגן על פי שמיעה מוסיקלית ולהיעזר בחוברות התווים.

האצבעות מוצאות מהר מאד את התווים ואת הלחיצות הנכונות כמו פה דיאז וכך כף היד פורטת על המיתרים הנכונים. כדי להתאמן, אפשר להגיע בכל עת לבית הספר וללמוד עוד ועוד באמצעות מבחר הגיטרות הגדול אשר קיים בבית הספר.

 

למידה של נגינה על גיטרה

לימוד נגינה על גיטרה גורם לאושר גדול והתלמיד מרוצה מאד מקצב ההתקדמות ומהאפשרות שלו לנגן תוך פרק זמן קצר יחסית. מי שיש לו שמיעה מוסיקלית פורט מהר מאד על המיתרים ומתאים את הנגינה לנעימות ולשירים אשר מושמעים ברקע.

יש תלמידים אשר מעדיפים ללמוד רק גיטרה חשמלית בממדים שלהם, כיוון שזו השאיפה המוסיקלית המועדפת שלהם ואחרים מעדיפים להתחיל בכלים אשר אינם חשמליים כמו גיטרה קלאסית, או אקוסטית במידה שלהם כך שיהיה להם קל ונוח לנגן.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »