מילוי קמטים

נשים רבות היום מוותרות על ניתוחים פלסטיים ומעדיפות חומרי מילוי קמטים. הסיכונים שנובעים מניתוח פלסטי כגון מתיחת פנים הם רבים ונשים אינן אוהבות להסתבך עם פעולות פולשניות, כך שגם מבחינת הסיכון והן בשל המחיר שהוא זול בהרבה מאשר ניתוח פלסטי, הדרך היעילה היא מילוי האזורים השונים בפנים שיש בהם קמטים. חלבון מרוכז מוזרק בכמויות קטנות מאוד בשכבה שמתחת לעור הפנים וכן, מטפל בקמטים  באופן מידי. אחד מכל החומרים  שמשמש למילוי הקמטוטים באזור הפנים הוא בוטוקס. ישנם חומרי מילוי קבועים וישנם זמניים, כך שהזמניים הם בעלי טווח של עד לשנה וחצי ולאחר התקופה הזאת, יש לחזור על הטיפול.

. רוב חומרי המילוי עבור הקמטים בפנים, אינם גורמים לתגובות אלרגיות. יש לציין כי חומרי מילוי קבועים עבור קמטים בפנים, הינם חומרים שטווח הפעולה שלהם הוא מעל לשנה וחצי, אך הם מכילים חומרים סינטטיים וכן טיפות סיליקון.

מילוי קמטים באמצעות הזרקת שומן

השיטה החדשה שהיא עדיין נחשבת לשיטה זולה אך בטוחה יותר, הינה מילוי קמטים באמצעות שומן הנמצא בגופנו. המראה יהיה טבעי וההזרקה של השומן, מתאימה לאזור הלחיים. ישנן נשים בעלות עור פנים דק, ולכן, הזרקת שומן לעור הפנים עשויה להחזיר לעור את המראה הצעיר שלו. נפח שחסר באזור עצמות הלחיים, יכול להתבצע באמצעות הזרקת שומן מגופנו לאזור זה.  התחושה הטבעית של מגע ורכות קיימת בעור, לאחר הזרקת חומרי המילוי לקמטים באזור הפנים. חומרי המילוי, מתחלקים לדרגות צמיגות שונות ומתאימים למילוי וטיפול בחלקים השונים של אזור הפנים.

חומרי מילוי לקמטים המאושרים ע"י ארגון הבריאות FDA

ישנם חומרי מילוי לקמטים, אשר מועדפים ואף מאושרים ע"י ארגון הבריאות העולמי FDA. חומר זה נקרא "פרלן".  חומר זה, מיוצר מרקמה צפופה של חומצה הילאורונית ומהווה את חומר המילוי המפורסם והנפוץ ביותר ביו חומרי המילוי עבור קמטי הפנים.  חומר זה, מעולה למילוי קמטי "מריונטה" שזה האזור בין האף לשפתיים שהוא אחד הראשונים שנראים בו קמטי פנים בולטים. יש לבצע את המילוי עבור עור הפנים, רק במכונים מורשים או אצל רופא לרפואה אסתטית המוכר כבר שנים בשוק.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם