בד או עור? איזו כורסת טלוויזיה כדאי לכם לבחור?

רוצים לרכוש כורסת טלוויזיה? חשוב לכם להיות בטוחים שאתם נהנים ממוצר איכותי וטוב שילווה אתכם לאורך זמן? בואו והבינו מהן האפשרויות ואילו סוגי ריפוד יש בהיצע האפשרויות. וקבלו כלים להחליט בשימת לב ועם הרבה תבונה.

 

הריפוד של הכורסה

יש להבחין בין שתי קטגוריות ראשיות של כורסאות – כורסאות עור או כורסאות בד. ההבדל בין שני הסוגים הללו הוא בסוג הריפוד שמחפה את הכורסה כולה. חשוב לשים לב כי הריפוד משפיע על הנוחות ועל החוויה בשימוש בכורסה, ולכן אי אפשר לבחור בצורה מקרית, אלא להכיר את התכונות של כל אחד מהם, ולבחור בהתאם.

 

התכונות של בד

בד הוא ריפוד יפה ואופנתי אשר מאפשר לנו לבחור בין שפע של דגמים, טקסטורות וגוונים. כמו כן הבד מספק לנו ישיבה נוחה ונעימה ובהחלט משדר אווירה ביתית ורוגעת. אבל חשוב לציין כי הבד סופג נוזלים ולכלוך ועשוי להיות מאתגר בקטע של השמירה על הרהיט. כמו כן לא תמיד קל לנקות את הכורסה ולהסיר כתמים שהצטברו בו. וזאת משום שבד מטבעו סופג. אם כי יש להזכיר כי יש כיום ריפודי בד שלהם תכונה מיוחדת של דחיית כתמים.

 

התכונות של העור

עור הוא חומר ריפודי בעל מראה מיוחד ויוקרתי. הוא משדרג את הרהיט ואת החדר כולו ומשדר יוקרה והשקעה. יש מגוון רמות של עור וגוונים שונים של עור, כך שכל אחד יכול לבחור את העור האהוב והמתאים ולרהט את הסלון עם כורסת טלוויזיה מרופדת בעור נוח ומאפשר.

 

מה שמתאים לכם

המסקנה היא שכל אחד צריך לבחור את הכורסה שמתאימה לו מבחינת הרגלי החיים ובני הבית. וזאת כדי שהכורסה אכן תשרת אתכם נאמנה ללא נזקים לאורך שנים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

יועץ פיתוח
אנשי מקצוע
daniel

יועץ פיתוח

כל בניה, אם לא נתכנן אותה בדיוק כמו הנהלים הקפדניים, בהתאם לחוקים ונתינת התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, הרי שהיא עלולה להסתיים באסון. מאמר זה

קרא עוד »
יועץ משכנתא
אנשי מקצוע
daniel

כיצד לבחור נכון יועץ משכנתא?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש נכס מסוים וכן אתם לא בטוחים כי אתם יכולים להתמודד מול הבנק בצורה הטובה ביותר, רצוי מאוד לקחת יועץ משכנתא מקצועי

קרא עוד »