מאגר מרצים מומחים בתחומם און ליין

מקומות של עבודה תמיד מחפשים אחר ימים שבהם הם יכולים להפגיש את צוות העובדים, בצורה שלמה או בחלקים שונים, וזאת על מנת לעודד את היצירה של מקום עבודה שבו יש גיבוש בין אלה לאלה. היציאה אל עבר מסעות של גיבוש בצפון שכוללים טיולים רגליים וביצוע של משימות זה בהחלט דבר נחמד לגיבוש, אבל לפעמים יכולים קצת יותר לגוון את המפגשים הללו על ידי בחירה של נושא מרתק שבו מעבירים הרצאה.

כי לפעמים לא מחפשים רק אחר אירוע עם תחרות ופרסים, אלא רק מקום שבו יכולים לקבל מידע שמאוד יכול לעניין את הצוות הזה בצורה ספציפית.

מאגר מרצים אונליין

בוחרים את הנושא שהכי מעניין

איך יודעים איזה סוג של נושא יכול להיות מעניין עבור מעבר אל הרצאה? זה חשוב מאוד לוודא כי הנושא הוא אכן כזה שיכול לפנות אל סוג הקהל שאמור להגיע אל ההרצאה, או ההרצאה אמורה להגיע עד אליו, ולאחר שבודקים אונליין את הרשימה הארוכה של הנושאים שכבר קיימים, מחפשים אחר כמה שיכולים לעורר את היושבים ולא להכניס אותם אל תהליך של נמנום משמים.

בחירה נכונה של הנושא תאפשר ישבה אל הרצאה מרתקת שבה המידע שאותו שומעים הוא לא רק רלבנטי אלא גם כזה שמעניק ערך מוסף מן הבחינה של צוות העבודה והערתו אל תהליכים יותר מעשירים שמשפיעים על האספקטים השונים של החיים, לטובה.

מחפשים אחר המרצה הכי מתאים

כדי שלא רק הנושא של ההרצאה יהיה מעניין אלא גם העברת החומר הזה תהיה בצורה מעניינת, כל אחד חופשי להיכנס אל מאגר של מרצים מעולים המסודרים בצורה נוחה לפי כל נושא שאותו מעדיפים. לאחר מכן יכולים להתרשם מן היכולות של כל מרצה ומרצה, ומבין כל הרשימה הארוכה הזו לעשות את הבחירה של מרצה שיכול לשלהב את האנשים במהלכה של הרצאה שבה חשים את הרמה של העניין לפי רמת הערנות של אלה לצד כמות גדולה של משתתפים פעילים. עם מידע שמרוכז בצורה כה נוחה, הבחירה היא כבר כזו שאיתה בצורה פשוטה יותר מתמודדים.

Updated: מאי 12, 2018 — 1:03 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016