הלך השעון? בשביל זה יש ד"ר קלוק!

כמעט לכל אחד מאיתנו יש רופא קבוע, סוכן ביטוח קבוע, מקום קבוע בו אנחנו עושים את הקניות השבועיות שלנו, אפילו ספר או מעצב שיער קבוע. אז למה שלא תהיה לנו מעבדה קבועה לתיקון שעונים? הרי אין סיבה שנרוץ בין מעבדה למעבדה, נחפש בלי הפסקה את המעבדה המתאימה או פשוט נעבור ממקום למקום בכל פעם כשאנחנו צריכים לתקן שעון יד או קיר.

זו הסיבה שאנחנו רוצים להמליץ לכם על ד"ר קלוק, מעבדת שעונים אשר שוכנת במרכז חולון. המעבדה פעילה משנת 2002, היא מתמחה בתיקון שעוני יוקרה, שעונים רגילים, שעוני יד, שעוני קיר, וכן ניתן למצוא במעבדה מגוון שעונים חדשים ושעוני יד 2 למכירה.

את המעבדה של ד"ר קלוק, מנהל ויטלי, בעל ותק של למעלה מ-25 שנה בתחום, ומי שלמד את רזי המקצוע בבית ספר מקצועי בחו"ל. במסגרת עבודתו תיקן ויטלי אלפי שעונים מסוגים שונים ועשה זאת בהצלחה מרובה לשביעות רצון הלקוחות.smart-watch-821557_1280

המעבדה שמרתת קהל לקוחות גדול הן מחולון וערי הסביבה, בפרט תל אביב, והן ממקומות מרוחקים אשר מגיעים אל המקום בעקבות המלצות וחוות דעת של לקוחות, עם זה דרך האינטרנט ועם זה בדרכים אחרות. לקוחות המעבדה נהנים מאפשרות לתקן את השעונים שלהם באחריות מלאה, כולל החלפת חלקים, שימון, כיוון ועוד מגוון פעולות אשר מאפשרות להחזיר את השעון למצב פעולה סדיר.

במעבדה של ד"ר קלוק מטפלים בסוגי שעונים שונים, שעוני יד, קיר, שעונים עתיקים, ועוד.  בין היתר צוות המקום מתמחה לא רק בתיקון שעונים עתיקים אלא גם בתיקון של אלמנטים שונים מסביב לשעון, למשל, שברים, שחיקה ועוד. הצוות גם מתמחה בתיקון שעוני יוקרה מדגמים שונים, בין היתר המעבדה היא גם משווקת מורשית של שעוני SWATCH וכן של מגוון רצועות שעון יוקרתיות ואחרות.

אנשים אשר מחזיקים שעונים מסוגים שונים, בוחרים פעמים רבות לוותר על תהליך התיקון ומעדיפים לקנות שעונים חדשים. זה לא תמיד לנהוג כך. במקרים רבים, עדיף לתקן את השעון, האיכות שלו, שלא נדבר על ההיסטוריה והזיכרונות, לא מאפשרים להשאיר אותו בצד ולהעדיף על פניו שעון חדש. לשעונים רבים יש משמעות רגשית חשובה ומוטב שלא לוותר עליה. אצל ד"ר קלוק, תגלו, שכמעט כל שעון מקולקל ניתן לתקן, והם יעשו את המאמץ המרבי להחזיר לכם שעון מתוקן אשר תוכלו להמשיך לעשות בו שימוש וליהנות ממנו, מבלי שתצטרכו להחליפו בשעון חדש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »