פירוק רכבים – איך עושים את זה בצורה נכונה

אם יש לכם רכב ישן או רכב שעבר תאונה ולא ניתן להשתמש בו יותר, אז הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות, זה להזמין בעל מקצוע שקונה רכבים לפירוק ומתמחה בכך. הוא יבחן את מצב הרכב, ישלם לכם עבורו וידאג לפרק אותו בצורה נכונה.

פירוק רכבים

תהליך פירוק רכבים לא נעשה, כמובן, במקום נמצא הרכב באותה נקודה, אלא גוררים אותו מגרש מכוניות לפירוק, שם אותו בעל מקצוע ביחד עם הצוות שלו, עובדים על פירוק הרכב לחלקים שונים, כשהמטרה היא, להוציא ממנו כמה שיותר חלקים אשר ניתן להשתמש בהם שוב. סביר להניח שזה לא יהיה המנוע של הרכב נניח, אך זה כן יהיה, למשל, מושבים, מראות, פנסים וחלקים אחרים שאפשר לפרק, במקרים מסוימים אפילו דלתות ופח, על מנת שיהיה ניתן להתקין אותם בכלי רכב אחרים או לעשות בהם שימוש אחר.

כפי שניתן להבין, כל התהליך מתבצע על ידי איש מקצוע, גורם שמתמחה בכך, גורם שיש לו גם את הכלים המקצועיים, גם את הידע הנדרש וכמובן את כל האישורים לבצע את הפירוק בצורה מסודרת ומאורגנת.

פירוק רכבים הוא תהליך מאוד נפוץ בעולם. מדינות רבות מעודדות זאת, מתוך כוונה להוריד מהכביש מכוניות ישנות, ולחסוך בכך גם מקום (הרי כל רכב ישן שלא ניתן להשתמש בו, תופס מקום חנייה), גם מונעים בכך זיהום אוויר, ובאופן כללי, זה מאפשר שימוש ממוחזר בחלקים שונים של כלי רכב. הכל כמובן בהנחה סבירה, שאותם חלקים אפשר באמת להשתמש בהם בצורה תקינה, בטוחה מבלי לגרום נזק, לא לרכב, לא לנהג ולכל מי שעושה בו שימוש.

לפני סיום חשוב להדגיש, לא כל כלי רכב יכול להתאים של תהליך של פירוק. באופן טבעי, אלה יהיו כלי רכבים ישנים, כאלה שיצאו מכלל שימוש, כלי רכב שעברו תאונות ואין צורך לגרוס אותם אך כן ניתן לפרק חלקים מתוכם.

בעל מקצוע שיגיע אלינו ויבחן את הרכב ידע לומר לנו, האם ניתן לעשות זאת או שעלינו לוותר על כך ולשלוח אותו לגריסה.

Updated: ספטמבר 26, 2018 — 4:49 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016