מהו ארון בטיחות?

במעבדה נדרשים בדרך כלל פתרונות ריהוט שמתאימים לסביבת המעבדה, כאשר לכל לקוח יש את הצרכים האישיים שלו. לשם כך יש לפנות אל חברה טובה המתמחה בתכנון נכון ובעיצוב וייצור פתרונות מתקדמים של ריהוט מותאם. ארון בטיחות הינו מוצר חובה במעבדה, בגלל החומרים המסוכנים והדליקים שיכולים להימצא שם, ובזמן שריפה או של טמפרטורת גבוהות מידי, הם עלולים להתלקח ולגרום נזק.

מה מציע ארון בטיחות?

בטיחות בשעת חירום – בזמן שריפה, ארונות הבטיחות מסוגלים לעכב למשך 90 דקות את בעירת החומרים המאוחסנים בו. זה מאפשר לאנשי הצוות שעובדים או נמצאים במעבדה, להתפנות בבטחה מהשטח. כמו כן אם יפעלו בזריזות, יימנע נזק כבד.

בידוד מרבי – הארון נבנה באמצעות  חומרי בידוד שמבודדים את הארון, והם שומרים על טמפרטורה פנימית בהתאם לחומרים שנמצאים בתוכה. אם זה במקרה של אחסון נוזלים, אזי הטמפרטורה תהיה נמוכה ממאתיים מעלות צלזיוס, ובמקרה של אחסון גזים, הטמפרטורה תהיה נמוכה משבעים מעלות צלזיוס.

אחסון גזים – ישנה אפשרות של הפיכת ארונות הבטיחות לארונות מנדפים, וזאת באמצעות מערכת שאיבה ששואבת גזים שמתנדפים בזמן האחסון. המערכת הזו לא פוגעת ברמת הבטיחות של הארון, היות ובשעת שריפה מנותקת המערכת באופן אוטומטי מהארון.

מנגנונים חכמים – בארונות הבטיחות ישנה האפשרות של התקנת מנגנון חכם, כמו דלתות או מגירות שנסגרות תמיד באופן אוטומטי ולא רק בזמן שריפה. הפרטים הללו הופכים לקריטיים בזמן חירום.

חיסכון במקום – כאשר הארון בנוי בחכמה הוא גדול דיו, הוא יחסוך לכם הרבה מקום. כי הוא יכיל כמות גדולה של כמה ארונות קטנים שלא בנויים נכון ומחולקים באופן יעיל.

מחסן כתר

התאמת הריהוט באופן מדויק

קיים מגוון גדול של מוצרים, ולכן ישנה האפשרות של התאמה מושלמת ללקוח, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הנפח והמבנה. ישנה האפשרות של התאמה פנימית מדויקת באמצעות מדפים, מגירות וחוצצים. ארונות בטיחות גדולים שמתוכננים היטב, מסוגלים לאחסן כמויות גדולות מאוד של חומרים.

ארון בטיחות שמתוכנן כראוי ומעוצב בהתאמה לצרכים המיוחדים של המעבדה, על פי דרישות הלקוח, ובהתאמה לתנאי המעבדה, יכולים להיות פתרון מושלם למקרה של שריפה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

צרכנות
daniel

סוגי ארונות הזזה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגי ארונות הזזה (ראו באתר ולדי ארונות), אשר יכולים לסייע במציאת פתרונות אחסון נוחים ופונקציונליים. חשוב להבין כי לכל

קרא עוד »
חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »