ייעוץ בגיוס כספים

ייעוץ בגיוס כספים

אם אתם מקימים עמותה או שיש לכם מלכ"ר קיים, אתם בוודאי יודעים כי גיוס כספים זה בין הדברים החשובים ביותר עבור עמותות. בכך, ללא גיוס התקציב הדרוש לחולל שינוי, לא ניתן לבצע את השינויים הדרושים שלשמם הוקמה העמותה. מלבד זאת, ללא מימון מתאים, יהיה קשה יותר להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם.

עמותות או מלכ"רים, הם מוסדות אשר הוקמו ללא כוונת רווח, בעוד שמטרתם לשנות מצב קיים, לעזור לאוכלוסיות מוחלשות, לסייע לחסרי ישע, ולהפוך את החברה האנושית לטובה יותר. ריכזנו בעבורכם את המידע הנחוץ על אודות ייעוץ בייעוץ כספים. שנתחיל?

כיצד אפשר לגייס את התקציב הדרוש עבור הגשמת המטרה?

עמותה, חזקה ומנוהלת טוב ככל שתהיה, אינה יכולה להגשים את עצמה ללא גיוס התקציבים הראויים. בכך רבים בונים מערך גיוס כספים נכון ויעיל. כדי לבחור את המערך הזה יש צורך בחברות כמו חברת אטלס, אשר עוסקת במתן  ייעוץ בגיוס כספים. בעוד שייעוץ נכון: יכול לכוון טוב יותר אל המטרה ולאפשר לכם להבין אל מי כדאי לפנות, ומתי יש לעשות זאת.

חברת אטלס הוקמה במטרה לספק תמיכה וסיוע לעמותות בתחום הפילנתרופיה. החברה עוסקת בגיוס משאבים, העברת מידע מקוון למאגרים של עמותות, הקניית פיתוחים טכנולוגיית שמאפשרים פעילות אפקטיבית יותר בעת גיוס כספים, כמו ייעוץ לשיפור תוצאות, וקבלת מידע אודות אלפי מקורות מממון שישנם בארץ ובחו"ל.

באיזה אופן יסייעו לעמותות, חברות מקצועיות לגייס משאבים?

חברות אשר עוסקות בתחום גיוס תקציבים לעמותות וייעוץ בתחום, יקנו לכם את הבסיס לגיוס משאבים בצורה נכונה. החברות מומחיות באיתור מקורות מימון טובים ואיכותיים, תוך שחברת אטלס, מטמיעה ומספקת פלטפורמות חדשניות לגיוס משאבים. בכך אפשר לגייס כסף מתורמים או מגופים ממשלתיים, ולעשות זאת  בצורה קלה, ומתוך כך להגדיל משמעותית את התוצאות.

ייעוץ בגיוס כספים

כמה שירותים שכל עמותה עליה לקבל מחברות מקצועיות:

כאשר אתם פונים לחברות שיסייעו ויעזרו לכם לתכנן את מערך הגיוס, חשוב לשים לב כי אתם יכולים לקבל ייעוץ שיוביל אל:

מקורות מימון אטרקטיביים

המקצוענים יספקו לכם מידע על מקורות מימון אטרקטיביים עבור העמותה שלכם.

הכוונה

וודאו כי אתם מקבלים פרופילים מעודכנים של קרנות אשר תורמות לעמותות ומלכ"רים בישראל. עוד יש לקבל מידע ופרופילים אודות עסקים גדולים שתורמים משאבים וכספים לקהילה.

לידים והזדמנויות

חברות טובות יספקו פלטפורמות אשר מקנות תמיכה בעמותה על ידי תחומי עניין, והן מספקות תמיכה מקצועית של מידענים ומפתחי משאבים.

 

לסיכום, העמותה שהקמתם, עליה להגשים את היעדים והמטרות שלה. לכן, אם אתם חשים מעט 'תקועים' בדרך אל היעד, מומלץ תמיד לפנות ולקבל סיוע מהמומחים. גיוס כספים הוא אלמנט חיוני וחשוב, ויש לגשת לכך באופן מושכל ונכון. בהצלחה!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »