בעיות נפוצות בתריסי גלילה ידניים

ישנם לא מעט סוגי תריסים כיום, כאשר אחד מסוגי התריסים הנפוצים ביותר, אשר ניתן למצוא אותם בלא מעט בתים הם תריסי גלילה ידניים. תריסי גלילה ידניים הם בעלי יתרונות רבים. ראשית כל, ניתן לווסת באמצעותם בצורה הטובה ביותר הן את חדירת האור לתוך הבית והן את הטמפרטורה בבית. שנית, הם דקורטיביים ומרשימים והם יוצרים בכל בית מראה מרהיב. כמו כן, מדובר על תריסים שמאפשרים לשלב באופן הרמוני ונפלא בין החוץ לבין הפנים, בין חלל הבית לבין הנוף החיצוני לו. על כן, לא מעט אנשים בוחרים כיום בתריסים הללו עבור ביתם. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שבתריסי גלילה ידניים ישנן בעיות שונות, אשר חשוב לטפל בהן בזמן ובצורה הטובה ביותר.

 

 

מהם תריסי גלילה ידניים?

תריסי גלילה ידניים הם תריסים אשר בנויים משלבים העשויים מחומרים שונים. את שלבי התריסים ניתן לגלול באופן ידני בהתאם לצורך. כלומר, ניתן להרים לחלוטין את התריסים או להוריד לחלוטין את התריסים בעת הצורך. כמו כן, ניתן לסדר את התריסים בהתאם לכמות האור אשר מעוניינים שתכנס לבית בכל שעה ביממה ועוד. תריסי הגלילה הידניים הם תריסים פופולאריים מאוד, על אף שעל מנת להוריד אותם ולהעלות אותם, יש צורך להשתמש בידיים. חשוב מאוד לדעת על הבעיות הנפוצות בתריסי גלילה ידניים על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

בעיות נפוצות בתריסי גלילה ידניים

לגבי תיקון תריס גלילה ידני, התקלה הנפוצה ביותר בתריסי גלילה ידניים היא שלאחת לשנתיים או שלוש נקרעת הרצועה בתריסים. בעוד בעבר הרצועות בתריסים הללו היו עשויים מבד ובשל כך הם היו מחזיקים מעמד לאורך שנים בצורה הטובה ביותר, כיום הרצויות עשויות מחומר סינטטי. מכיוון שהחומר הסינטטי המדובר מתבלה בקלות, הרי שהרצועות נקרעות גם בקלות ויש צורך להחליף אותן דרך איש תריסים. כמו כן, יש צורך להרים את התריסים באופן זהיר ואיטי בכדי שלא לזרז את תהליך ההתבלות של הרצועה. תקלה נפוצה נוספת בתריסי גלילה ידניים היא שלא פעם השלבים של התריסים הללו נשברים או מתפוררים. כאשר יותר מ5 שלבים בתריס נשברו, כבר לא משתלם לתקן אותם וכדאי להחליף את התריס לחלוטין.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם