שירותי ניקיון לעסקים

חנות, משרד בית עסק, מפעל או חברה – בכל המקומות האלו מתרחשים מדי יום עסקים: לקוחות באים הולכים, שותפים עסקיים נפגשים, עובדים ופועלים עובדים שם קשה במשך שעות רבות במהלך היום, והמקום הפיזי שבו הכול קורה הוא חלק אינטגרלי מהתדמית שיש לעסק.

נכון שנשמע לנו ברגע הראשון שמצבו הפיזי של בית העסק הוא לא יותר מתפאורה ואין לייחס לה יותר מדי משמעות, אבל אם חושבים על זה שוב פעם ומעמיקים מגלים שמדובר בהרבה יותר מסתם תפאורה שטחית. מדובר בפנים של בית העסק שלנו, ברושם ראשוני שקשה לשנות, באווירה שקשורה באופן ישיר לתפוקה ויעילות ואף מהווה חלק בלתי נפרד מהסיכוי שלנו להגדיל את היקף העסקים שלנו.girl-1531575_1280

העניין הוא שאת החברה שלנו פתחנו כי אנחנו מומחים בתחום שלנו – יהא זה עריכת דין, פיתוח שבבים, תכנות, ניהול חשבונות, ייצור נייר או פלסטיק. אז למה שלא נפקיד את שירותי ניקיון לעסקים למי שמתמחה בזה???

דאגה אחת פחות…

שירותי ניקיון לעסקים מאפשרים לבעלי עסקים להתרכז במה שהם עושים הכי טוב –עסקים, בעוד חברות המספקות שירותי ניקיון לעסקים מורידות את הדאגה למראה בית העסק מהראש של המנהל ודואגות לניקיון בית העסק באופן מסודר וקבוע.

ממש כשם שאנחנו הולכים למכונאי רכב כאשר הרכב שלנו מתקלקל או שאנחנו הולכים לרופא כאשר אנו חשים ברע, כך בעלי עסקים פונים לחברת שירותי ניקיון לעסקים כדי לשמור על ניקיון בית העסק.

כך תבחרו חברת ניקיון לעסקים.

אם תחפשו בגוגל את הביטוי "חברות שירותי ניקיון לעסקים" תגלו שעומד לפניכם מבחר לא קטן של חברות ניקיון שמתמחות במתן שירותי ניקיון עבור המגזר העסקי. חשוב שתחפשו חברות שהמגזר העסקי הוא הוא ההתמחות שלהן כי שירותי ניקיון עבור עסקים שונה מהותית מניקיון עבור בתים פרטיים או דירות, אז אל תתבלבלו!

מתוך המבחר הגדול עליכם לבחור כמה חברות ניקיון ולברור מתוכן חברת שירותי ניקיון לעסקים המתאימה ביותר לעסק שלכם. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את חברת הניקיון.

טיפים לבחירת חברת ניקיון לעסקjanitor-100340_1280

 • עבדו רק עם חברות ניקיון שיש להן רישיון עסק והן עובדות כחוק.
 • חפשו חברות שמעסיקות עובדים חוקיים בלבד!
 • וודאו שחברת הניקיון משלמת לעובדיה את כל התנאים הסוציאליים הנדרשים.
 • בדקו שיש לחברת הניקיון ביטוח.
 • שאלו מה היקף הניקיון שמציעה כל חברה? ניקוי תדיר של פחים? רק ניקיון? גם סדר? שטיפת כלים? ניקוי חלונות? כביסה? ניקוי יסודי לקראת החגים?
 • וודאו שיש נכונות לנקות בשעות הרצויות לכם – יש חברות ועסקים שמעדיפים ניקוי בשעות הבוקר המוקדמות ויש כאלו שמעדיפים דווקא בשעות הערב אחרי שהעובדים הולכים הביתה.
 • בדקו כמה שנים פועלת כל חברה. עסקי הניקיון אינם פשוטים, הם כרוכים בעבודה פיזית יומיומית קשה, לכן חברה שמצליחה להחזיק בשוק זמן רב צריכה להיות חברה איתנה.
 • בדקו מי אמור לדאוג לציוד, כלים וחומרי הניקוי.
 • וודאו שלפני שאתם מקבלים הצעת מחיר נציג של החברה מגיע לבית העסק שלכם ומעריך את היקף עבודת הניקוי באופן מדוייק.
 • בקשו כמה הצעות מחיר מכמה חברות.
 • נסו לחוש את טיב התקשורת ביניכם לבין חברת הניקיון – האם יש כימיה? האם חשוב לחברה לתת לכם הרגשה טובה? שירות טוב? האם הם עונים באופן ענייני לשאלות שלכם? ונכונים לעזור?
 • שאלו מה קורה במקרה שהמנקה חולה? נופש/ת? האם יגיע מחליף/ה לבית העסק שלכם?

לאחר שמצאתם חברת ניקיון טובה לעסק, פנקו את צוות המשרד באיזה יום כיף לעובדים להעלאת המורל.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם