ניקוי אמבטיות 5 טיפים שאשכרה עושים את העבודה

רחצה במקלחון או אמבטיה נקיים היא חוויה הרבה יותר נעימה מאשר לשכב על גבי אמבטיה שבה ישנם כתמים שרואים ממרחק. כדי לשמור על הרחצה של האזורים המוצנעים יותר והמוצנעים פחות באזור נקי ששומר על תנאי היגיינה, כדאי לעבור על הטיפים הנהדרים שכאן, שהועברו לנו מחברת קלין פוליש.

בחירה נכונה של חומרי ניקוי

הרבה מהפשטות של העבודה והיעילות שלה לאורך זמן היא על ידי בחירה של חומרי ניקיון איכותיים אשר מיועדים באופן ספציפי אל האמבטיה. כל עבודה עם חומר אחר תהיה יותר מאומצת ולא תישא את הפירות המיוחלים. לכן, השקיעו זמן ברכישה של חומרי ניקיון שהולמים את האמבטיה ושומרים עליה נקייה בצורה ראויה.

שומרים על ניקיון סדיר

האבנית בחדרים הרטובים מצטברת לה באופן שיכול להיות די מהיר ומייאש. אם לא רוצים לעבוד שעות באמבטיה עבור אבנית רבה שהצטברה לה מחדש, צריכים להפקיד על מועד קבוע עבור הניקיון שלה עם חומרים שמיועדים לניקוי אבנית, ובכך גם כמות האבנית תרד בצורה משמעותית וגם הזמן של הניקיון בכל פעם מחדש.

הקפידו על כיבוס וילון האמבטיה

באופן די טבעי עובש יכול להצטבר על גבי וילון האמבטיה אשר נרטב ולא תמיד מתייבש כראוי לאחר כל מקלחת. כדי שגם הוא ייראה נהדר פשוט מכניסים אותו למכונת הכביסה פעם בחודש עם מעט חומץ שמותיר את הוילון נקי מעובש ועם ריח נהדר של כביסה. בהחלט לא צריכים לחפש אחר וילון אמבטיה חדש בכל פעם בה נראים כתמים עליו, אם זה רק תירוץ לקנייה של וילון חדש, אזי מדובר בבעיה אחרת לגמרי…

מטלית לניקיון מהיר

אחרי שעמלים על הניקיון של האבנית מהברזים של הכיור ואמבטיה, אין כל סיבה שהם לא יוותרו מבריקים עד למועד הניקיון היסודי הבא, ואת זה יכולים להשיג בשיא הפשטות על ידי שמירה על מטלית מיקרו-פייבר בהישג יד. איתה מעבירים ניגוב מהיר בכל פעם בה ישנם סימנים של טיפות אל מעט אבק.

טיפ לדלת המקלחון

כאן מדובר בטיפ נהדר שישעה את כל הרחצה במקלחון למשהו נהדר ולא מלא חשש לגבי כל טיפה שנאספה ונצמדה אל הזכוכית. לאחר שזה עבר ניקיון יסודי והוא מבריק מחדש, כדי למנוע היצמדות של מים וכתמי אבנית חדשים על הזכוכית הנקייה פשוט מורחים שמן תינוקות או שמן לימון על הזכוכיות של המקלחון מידי שבוע בסיוע של סמרטוט נקי. רצוי מיקרו-פייבר.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »