מהן היתרונות של מאורר במקום העבודה

מאוורר תקרה

בשנים האחרונות בשל הטכנולוגיה ההולכת ומתקדמת גם בתחום המאווררים, יותר ויותר בעלי עסקים וחברות נוטים להניח למזגנים, ולשים דגש על בחירת מוצרי אוורר בחללי העבודה שלהם.

כיום בחודשי הקיץ מזג האוויר הופך ונהיה חם יותר, אך לא בכל המפעלים וחדרי הייצור ניתן להפעיל מזגנים וזאת בשל פיזור הנסורת, חלקי החומרים ועוד. עם זאת, כעת ישנו דגש על אוורר החלל בצורה שתתאים גם לדרך העבודה וגם לעובדים. לכן הדגש הוא על התקנת מאורר בכל עמדה או מאווררי תקרה גדולים בחלל העבודה. אז מהן היתרונות המרכזיים של מאווררים לתעשיית ייצור? הכל בהמשך.

מהן היתרונות של מאוורר לתעשיית יצור:

אוורר עוצמתי יותר  – מאוורים התלויים במקום העבודה ידועים בעוצמה שהם מספקים. עוצמת להבי המאורר העוצמתיות מפזרת את האוויר לכל החלל באופן שווה עם משב רוח נעים ושווה שמגיע לכל העובדים.

שמירה על בטיחות – מאווררים המותקנים על התקרה מספקים אוויר נקי, מסונן ובטוח.

התאמה לקירור מזון – אוור מסוג זה הפך פופולארי בתעשיות המזון.

אוורר המתאים למיזוג בנגריות ומקומות שישי בהם נסורת – בזמן שמזגנים אינם יכולים לקרר נגריות ומקומות שיש בהם נסורת, מאווררי תקרה הם פתרון מעולה למקומות ישיש בהם נסורת.

חסכון באנרגיה – מאווררים עוזרים לחסוך באנרגיה ובעלויות, בזמן שימוש במיזוג אוויר עולה ביוקר ומזהם את הסביבה.

מאוררים אישיים בכל עמדה

כיום על מנת לספק לעובדים שלכם את המקסימום, מומלץ לספק למקום העבודה ולעמדות העבודה מאוררים אישיים. כיום ישנם מגוון מאווררים בגדלים שונים כאשר לכל עמדה ניתן לספק את האוורר הרצוי. בצורה זאת ניתן לעבוד הדרך הטובה ביותר בחודי הקיץ המעיקים.

בנוסף, בשנים האחרונות נכנסו לשוק גם מאווררים תעשייתיים שמאפשרים פתרון מושלם במקום מזגנים שעולים כסף רב.

 

מדוע כדאי שיהיו לכם מאווררים תעשייתיים?

כאשר לעובדים חם, תפוקה עבודתם יורדת כמו גם המורל. עובדים שחם להם מתנהלים באיטיות, נעדרים ממקום העבודה, ולעיתים אף מצבם הפיזי מחמיר. לכן חשוב לדאוג לעובדים בכל מקום למאווררים תעשייתיים שיקררו אותם ואת המוצרים שלכם במידה ויש צורך.

מוצרי אוורר מתאימים לכל מבני התעשייה. כיום במוצרים אלה משתמשים לכל בתי העסק: לנגריות,  מרכזים לוגיסטיים, מבני תעשייה, מפעלים, בתים פרטיים והם מתאימים לפסטיבלים, והופעות המתרחשות בחוץ. ולכן כל מה שיש לעשות הוא להתאים את המאוורר המתאים לכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם