מצלמות אבטחה במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור, CCTV  הן מצלמות הקולטות בזמן אמת את הנעשה בשטח הכיסוי שהוגדר מראש במקומות מסוימים, צוות הבקרה צופה במתרחש באמצעות המסכים ופועל על פי הנחיצות. המידע מוקלט באופן שוטף כך שאפשר לשלוף נתונים ספציפיים על פי צורך ולראות את מה שקרה באותן דקות או שעות רלבנטיות.

השימוש במצלמות אבטחה במעגל סגור עולה בהתמדה, הוא משרת מטרות רבות וחשובות במהלך היום יום וגם בלילות. חשיבותו הרבה יצרה גם דרישות של חברת הביטוח להציב את המצלמות הללו כחלק מאמצעי ההגנה על רכוש בבתים פרטיים, מקומות מסחריים ואתרים ציבוריים.

צוותים מקצועיים בעלי ידע וניסיון רב, מייעצים ומסייעים בחשיבה על ביצוע נכון של פריסת מערכות האבטחה הכוללות מצלמות במעגל סגור ברחבי הבית ובנקודות החיצוניות הצופות אל הבית, כדי ליצור כיסוי רוחבי של כל השטח.מערכות אבטחה

איכותן של המצלמות במעגל סגור

עם השנים, המצלמות הפכו למתוחכמות, למשוכללות מאד וזאת תוך שימוש בטכנולוגיות פורצות דרך כמו מזעור התמונות, איכות שידור ברמה גבוהה, גיבוי בטיב מעולה, תמונות בהירות וחדות ברזולוציות גבוהות המאפשרות לעקוב אחר המתרחש.

המצלמות במעגל סגור כוללות, מצלמה צבעונית או בשחור לבן, שתי יציאות וידאו לצורך חיבור מצלמות נוספות, מגוון אפשרויות תכנות על פי הצורך, הפעלה באמצעות שלט רחוק וכרטיס זיכרון נשלף בגודל הרצוי.

הגנה על רכוש פרטי

אחד הפחדים בכל משפחה הוא האפשרות שיכנס הביתה פורץ ויגנוב פריטים מתכולת הבית . תופעת הפשע ההולכת ומתרחבת יוצרת בעיה עקב גניבת הרכוש, התכשיטים והכספים וגם יוצרת חרדות בקרב כל בני הבית ובעיקר אצל הילדים . כדי ליצור מעטפת הגנה, מומלץ להתקין בהיקף הבית ובחלקו הפנימי מצלמות אבטחה במעגל סגור שיתעדו את כל ההתנהלות לאורך כל שעות היממה. חשוב לתכנן את פריסת המצלמות באופן המיטבי כך שכל פינה בבית ומחוצה לו תרושת כיאות.

במקרה של פריצה, אפשר לשלוף את הנתונים, לעבור על הסרטונים ולחפש את נקודת הזמן שבה נכנס הפורץ הביתה . הרזולוציות הגבוהות מאפשרות לעתים קרובות לראות את פניהם ומבנה גופם של הפורצים, דבר שיכול לסייע מאד באיתורם.

אפשרות צפייה על הנעשה בבית

במציאות הנוכחית, אנשים רבים עובדים במשך שעות רבות מחוץ לבית וחשוב להם לצפות במה שקורה בבית בהיעדרם. ילדים גדולים יחסית שנותרים ללא השגחה, מטפלת הנמצאת בבית שעות רבות בכל יום ומטפלת בתינוק או בילדים הקטנים, עוזרת המגיעה מעת לעת לנקות את הבית, מטפלת באדם מבוגר וכו'. האחריות ההורית ומקרי ההתעללות שנחשפים מדי פעם מדרבנים משפחות רבות לרכוש ולהתקין מצלמות מסוג זה עבור השקט הנפשי שלהם.

שימוש במצלמות במעגל סגור בעסקים

בעסקים השונים חשוב להתקין מצלמות במעגל סגור כדי להרתיע עובדים מביצוע פעולות לא חוקיות כמו גניבת כסף מקופת העסק, גניבת סחורה מהמחסנים וכו'.

אם קיים חשד, אפשר להוציא את המידע על שעות המקרה ולראות בסרטונים את מה שקרה בפועל ובמידת הצורך, להסיק מכך מסקנות ולפעול בדרך המתבקשת.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל

קורס הערכת אומנות

הערכת אמנות היא סוג של שמאות שאותה מבצעים עם פריטי אומנות וכמובן על כל דבר שערכו לוט בערפל ואין מחיר או ערך אחיד סביבו. את

קרא עוד »