ניהול נכסים באתונה – מישהו שיעשה את כאב הראש הזה בשבילך

אנשים רבים מבקשים להשקיע את כספם במשהו שיצליח להניב להם נכסים באופן פאסיבי. הם לא רוצים לעובד קשה. הם רוצים לישון בשקט, לא להתאמץ כאשר הכסף שלהם יתפח ויכפילו ואף ישלש את עצמו ללא כל מאמץ מדם.

אז האמת היא שישנן כמה וכמה דרכים לעשות זאת וישנה בהחלט אפשרות להרוויח כסף בלי לעבוד, זאת על ידי השקעה נכונה וצעדים חכמים ובטוחים אותם מבצעים באמצעות הכסף הנמצא ברשותנו.

אחת הדרכים הפופולאריות והמוכרות ביותר זוהי רכישת נכס בחוץ לארץ.

> רגע לפני שאתם מוציאים את הארנק, בדקו קורס ייעודי להשקעות נדל"ן

נכס באתונה

כיום כבר ברור כי מחוץ לגבולות הארץ ישנה אפשרות לרכוש נכסים במחירים סבירים והגיוניים הרבה יותר מנכסי הנדל"ן בארץ. האפשרות להרוויח מהשכרה של נכסים כאלו הופכת לפיתוי עבור רבים ואלו ממהרים לרכוש נכס בחו"ל.

אך כאן חשוב לשים לב לשני דברים. ראשית, קניית הנכס חייבת להיות קנייה בטוחה, קנייה של נכס שאכן יהיה רווחי ויוכיח את עצמו בשטח. כי לא פעם קורה ואדם קונה נכס באזור שהוא כלל לא מיושב ואין כל ביקוש לשכירות באזור. הוא קונה את אותו הנכס מתוך אימון במוכר בלי לחקור ולבדוק לעומק. התוצאה היא – כסף שהושקע להבל ולריק כאשר אין ממנו כל רווח.

אז לאחר שבדקנו היטב וכבר קנינו נכס שנראה מבטיח מבין שלל דירות להשקעה ביוון למשל, באזור מבוקש ומניב, אנחנו עדיין לא יכולים לנוח על זרי דפנה. ההשקעה אמנם חכמה ורווחית. אך הנכס זקוק לניהול רציף ועקבי על מנת שאכן ניתן יהיה להרוויח ממנו את התשואה המיוחלת.

ניהול נכסים שחוסך כאב ראש

את הנכס שקניתם בחו"ל, מישהו אמור לנהל. צריך להשכיר אותו, לדאוג לתחזוקה שלו, לתקן את מה שצריך תיקון, לשפץ כאשר יש צורך בשיפוץ ולדאוג לקשר רציף עם השוכרים, כולל דרישת תשלום וניהול של הנכס. אז יש כאלה שמסתבכים עם הדבר כאשר הם מנסים לשלוט מרחוק על הנכס. לעיתים הם נעזרים בשכנים, במקרים אחרים הם  נאלצים להגיע למקום בעצמם ובמקרים אחרים הם פשוט לא מרוויחים כמה שהם באמת עשויים היו להרוויח.

האפשרות להיעזר בחברה מקצועית היא בהחלט יעילה וחוסכת הרבה כאב ראש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »