תפקידו של בורר בעולם משפטי

בעולם בו בית המשפט משחק תפקיד מרכזי בשפיטה של עבירות, סכסוכים ומקרים מעין אלו, נשאלת השאלה מה תפקידו של בורר בעולם כזה. לרבים נמאס מהאופן שבו המערכת המשפטית מתפקדת, ומבחינתם הם מחפשים אחר אלטרנטיבות שיוכלו להביא לפתרון הסכסוך מבחינתם. בדיוק פה בורר נכנס לעניינים.

איך בורר יכול לסייע לכם בפתרון הסכסוך

נאלצים להתמודד עם סכסוך משמעותי שמטריד אתכם? כזה שאתם פשוט לא יודעים מה לעשות בכדי לפתור אותו? אין הדבר צריך להטריד אתכם יותר מידי, ומבחינתכם אתם פשוט צריכים לנסות ולבדוק מה אתם יכולים לעשות בכדי לעמוד במטרת  פתרון הסכסוך בסופו של דבר.

במידה ואתם מעדיפים לוותר על האופציה המשפטית הכה ברורה מאליה, וללכת על משהו שיוכל לעזור לכם לפתור את הסכסוך בצורה הרבה יותר נעימה, יכול להיות שהפתרון הרלוונטי מבחינתכם יהיה דווקא פנייה אל בורר.

בורר אובייקטיבי ידע ליישב את הסכסוך שלכם תוך כדי שהוא מתמקד בדעתם של שני הצדדים ושוקל את הדברים לפי ראות עיניו. עליכם לדעת שאם אתם בוחרים לפנות על בורר כזה או אחר, יהיה עליכם להעניק את אמונכם בו ולתת לו לקבל את ההחלטה האחרונה בדבר אופי פתרון הסכסוך שלכם.

פונים אל בורר שסוכמים אליו

Business Team. People shake hands communicating with each other

חשוב מאוד מבחינתכם לוודא שאתם בוחרים להיעזר אך ורק בשירותיו של בורר שאתם סומכים עליו, שכן זה פשוט שאמור להשפיע בצורה קריטית על הסיכוי שלכם להשיג את פתרון הסכסוך שלכם בדרך שתמצא חן בעיניכם.

אין לנו ספק שאתם רוצים לפתור את הסכסוך שלכם בדרך נעימה ככל שניתן, כך ששני הצדדים יוכלו לצאת מרוצים ועם חיוך על הפנים. רק חשוב מבחינתכם לדאוג לכך שאתם מבחינים בין הבוררים השונים שמציעים לכם את השירותים שלכם ומצליחים לבחור באחד שהכי נכון בשבילכם.

ישנם בוררים שיכולים להיות פחות אובייקטיביים מכפי שנדמה לכם וכפי שהם אמורים להיות, כך שאם אתם רוצים למנוע מצב שבו אתם תצטרכו להתמודד עם בורר שלא ימצא חן בעיניכם, פשוט תדאגו למי שאתם בוחרים בו. דבר חשוב שאסור לכם לשכוח זה שבחירה בבורר כזה או אחר צריכה להיות מוסכמת על שני הצדדים של הסכסוך. פשוט תחשבו היטב.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »