הערכת שווי עושים רק עם שמאי דירות מומחה

בכל הנוגע להשקעות נדלן ולתחום הנדל"ן כמו גם רכישות ומכירות של נכסים -יש להבין כי התחום בארץ הפך לאחר מהמומחים שישנם כאשר כיום הדרך להתקדם בחיים היא באמצעות קניית נכסים, כאשר חשוב לדעת גם ברכישה וגם בקנייה של דירה מהו הערך האמתי של הנכס.

בשל כך רבים יודעים כי הערכת שווי עושים רק עם שמאי מקרקעין בראשון לציון כאשר להערכה כזאת ישנה השפעה ענפה על הדרך שבה תתנהלו בתהליכי המכירה או הרכישה של הדירה.

אבל אילו יתרונות ישנם בסיוע של שמאי דירות?

כאשר אתם נמצאים לפני מהלך נדל"ני מכל סוג חשוב שתדעו כי שמאי נדל"ן יוכל לבצע עבורכם את השירותים הבאים:שמאי דירות מומחה

הערכת שווי הדירה, בדיקת הנכס, קבלת הערכה קפדנית אודות העלויות הנלוות כמו גם קבלת תמונה אודות השווי של הדירה העתיד, סקירה של שוק הנדל"ן טיפול בנכסי נדל"ן סיוע בתהליכים בירוקרטיים ועוד.

אבל מהם היתרונות של שכירת שמאי דירות לתהליך?

כאשר אתם שוכרים איש מקצוע שילווה אתכם בתהליך רכישת דירה או מכירה של נכס, חשוב שתדעו כי שמאי מקצוע הוא כזה שיש לו ידע נרחב בתחום הכלכלה, הפיננסים הוא איש מקצוע שיש לו ניסיון נרחב במערכת הבנקאית, שמאי בדרך כלל מילוי תפקידים שונים בבנקים למשכנתאות, הם מתמחים במימון נכסים מניבים,  מימון עסקים יצרניים, שמאים יודעים כיצד יש לעבוד מול רשמי המקרקעין וכיצד יש לטפל  במגוון נכסי נדל”ן תוך הסתמכות על הערכות שמאיות רבות.

כאשר אתם בוחרים את איש הנדל"ן שלכם בחרו כזה שיש לו ידע רב בתחום, שימו לב כי הוא הינו בעל תואר ראשון בכלכלה וכי הוא מתמחה בתחום של שמאות מקרקעין, כמו גם שהוא מכיר את כל עולם התוכן של נושא קנייה ומכירת נדלן ייעוץ בעת תהליך נדלני כמו גם סיוע להפיק את המרב מעסקת הנדל"ן שלכם. בכך תוכלו להיכנס בצורה נכונה וחכמה אל עולם הנדל"ן.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל

קורס הערכת אומנות

הערכת אמנות היא סוג של שמאות שאותה מבצעים עם פריטי אומנות וכמובן על כל דבר שערכו לוט בערפל ואין מחיר או ערך אחיד סביבו. את

קרא עוד »