כל מה שצריך לדעת על אימוני מדרגות

אימוני מדרגות הם דרך נוספת לשיפור הכושר ולחיזוק השרירים. אלה תרגילים שאינם מצריכים ציוד יקר או חלל מיוחד. המדרגות קטנות וניידות וניתנות להעברה בקלות ממקום למקום. תרגילי מדרגות מאפשרים חיזוק של כל שרירי הגוף וכן סיבולת לב-ריאה, חיטוב ועיצוב. כמו כן מדובר בפריט פשוט להרכבה ותחילת השימוש בו מיידית. לאחר שקיבלתם החלטה על רכישת המדרגה, כדאי תמיד לפנות רק לחברה אמינה ומוכרת בתחום, אשר נציגיה יספקו לכם מידע מלא על הפריטים האפשריים. מלבד הערך הבריאותי יש למדרגות גם היבט עיצובי ותוכלו לבחור בין דגמים שונים לפי העדפה אישית, אבל המטרה העיקרית היא כמובן שיפור הכושר. תרגילי מדרגות מחזקים בעיקר את שרירי הרגליים אבל תורמים גם לידיים ולשרירים אחרים.

 

סוגים שונים של מדרגות כושר

יש כמה אפשרויות לרכישת מדרגות כושר, וחשוב כמובן להקפיד גם על הבטיחות, וזאת מאחר שיש סכנת החלקה ופציעה במצב של איבוד שווי משקל. ציפוי אפקטיבי ימנע החלקה ולכן חספוס הוא דרישה הכרחית לפני רכישת המדרגה. אפשר לבחור מדרגה אירובית רגילה או סט של מדרגות עץ בגבהים שונים. אפשרות נוספת היא ספסל נפתח למדרגה עם שלושה מצבים אפשריים. ספסל כזה מכוסה משטח גומי למניעת החלקה ומאפשר מגוון רחב של תרגילים אירוביים וכוח. למרות גודלו היחסי הוא נוח לאחסון ומתאים גם למכוני כושר וגם לשימוש ביתי.

 

רכישה אפקטיבית של מדרגות

שימוש במדרגות אמנם נחשב לפשוט יחסית אבל כדאי לזכור שגם בו יש סכנות בטיחותיות, ולכן יש להקפיד על כך שיהיו על המכשיר חומרים מונעי החלקה. כמו כן מומלץ לקבל הסברים על תרגילים מהחברה הספקית וכן להתנסות בהם לפני הרכישה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »