עובדות מעניינות אודות חימום תת רצפתי

כיום חימום תת רצפתי מהווה את אחת הבחירות היותר יוקרתיות, וזאת כי אט אט אנשים החלו להבין שחימום שמקור החום שלו אינו גלוי לעין ואילו כלל הנתונים שלו נתונים לשליטה מלאה, הינו חימום אידאלי, במיוחד בבתים מודרניים בהם פחות זה יותר. אי לכך אם גם אתם מתעניינים בשיטת חימום שכזו, מוטב לדעת אי אלו עובדות מעניינות אודות השיטה.

חימום תת רצפתי

אחידות

שיטת חימום זה החלה לפני מאות שנים, בתקופה בה אנשים ישנו ישירות על גבי הרצפה, וזאת כי באופן שכזה הם חוממו מהנקודה הנמוכה ביותר, כאשר הבונוס הגדול הוא שלחום יש נטייה לעלות מעלה, כך שכל פינה בבית מגיעה לטמפרטורה אחידה.

בריאות

לא מעט פתרונות חימום מסחררים את האוויר ומכאן שגם את האבק, וזהו נתון בעייתי עבור לא מעט אנשים אלרגיים. אי לכך טוב לדעת שכל עוד בוחרים בשיטת חימום זו, לא רק שאינכם צפויים לסבול בחורף הקרוב מכאבי ראש, אלא גם אינכם צפויים לסבול מאבק שמעופף באוויר.

תזמון

שיטת חימום זו ניתנת להשמה מתחת לריצוף, אך גם אם כבר ריצפתם ניתן לבחור בה, אך יש לקחת בחשבון שתאלצו לרצף מחדש, ואם אתם כבר גרים בבית, הר שתאלצו לצאת ממנו לכמה ימי עבודה.

לחמם מבלי להוציא

חושבים ששיטת חימום תת רצפתי הינה שיטה יקרה? ובכן בשלב הראשוני היא אכן דורשת הוצאה יותר יקרה, אך מבחינת שימוש תקופתי ההוצאות עשויות לקטון, וזאת כיוון שניתן לשלוט היטב על הטמפרטורה הרצויה ואף ניתן לבחור שהמערכת תופעל בשעות בהן צריכת החשמל יותר זולה, ואם בכך לא די, הרי שגם ראוי לדעת שכשלוש שעות לאחר כיבוי המערכת עדיין ניתן לחוש בחום שעולה מהריצוף, כך שניתן לסגור את המערכת ועדיין ליהנות מאפקט אידאלי -עובדה שמוזילה בשנית את ההוצאות.

ללא הזמנת טכנאי

ציינו עלות ועל כן נחזור ונציין שמדובר במקרה קלאסי בו מוציאים בפעם הראשונה יותר עבור רווח רב לאחר מכן, כאשר הפעם ציינו זאת בהקשר למינימום בלאי, כך שלא תזדקקו לשירות של טכנאי, לא עבור תיקון ולא עבור טיפול תקופתי מונע, כך שניתן לחסוך את עלות השירות לאורך שנים, וכהוכחה לכך נציין שחברות איכותיות מעניקות אחריות גם ליותר מעשרים חמש שנה.

להיפרד מנעלי הבית

השתכנעתם? ובכן עתה יש לבחון האם להתקין חימום תת רצפתי שעובד על מים או חשמל וכמובן שיש לבחון איזו חברה בקיאה בתחום, וזאת כי לצד העובדה שקיימות בארץ מספר חברות, יש לזכור שלעומת אירופה, בארץ  תחום זה עדיין בחיתוליו, ועל כן לא כל חברה חדשה מעניקה את אותה איכות מובטחת. מה עוד יש לדעת? שאתם עתידיים ליהנות מחורפים שבחוץ קרים ובבית מאוד נעימים, ואתם עתידיים להיפרד מנעלי הבית, כי למה לרוץ אחר הילדים עם נעלי הבית כאשר ניתן ללכת יחפים ומאושרים?

Updated: יוני 15, 2018 — 1:17 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016