ביטוח למאמני כושר – למה זה חשוב ?

להיות מאמן כושר

בחרתם להיות מאמני כושר? נכנסתם לעולם מלא אדרנלין, עולם קסום של בריאות וספורט, עולם שיש בו אנשים. אתם מורי הדרך של אנשים רבים – גברים ונשים.  אתם הפתרון לכל מי שחולם להתחטב, לרדת במשקל, להרגיש טוב עם עצמו, לשמור על בריאות איתנה וכושר גופני. בשנים האחרונות מודעות הישראלים לספורט התעצמה וממשיכה להתעצם מיום ליום.

הדבר משחק לטובתכם – מאמני הכושר – אולם עליכם לזכור כי אימון כושר טומן בחובו גם מכשולים לא מעטים מול אנשים העלולים להיפגע כתוצאה מאימון לא נכון, כתוצאה מתנועה לא נכונה, כתוצאה מהכוונה לא מדויקת, וכיוון שאנו עוסקים בבני אדם ובגוף הנמצא במצב של חשיפה, עליכם לבטח את עצמכם מפני תביעות שמקורן ברשלנות מקצועית שלכם כמאמנים.

ביטוח למאמני כושר

חובת הביטוח היא באחריותכם

אתם יכולים להיות מאמנים נפלאים, מקצוענים, היודעים את העבודה, בעלי הכלים הנכונים, ובכל זאת, נזקים עלולים להיגרם לאנשים שאימנתם אותם. לפעמים בשל רשלנות ובשל חוסר תשומת לב, לפעמים ללא שליטתכם – משהו עלול להשתבש.

המתאמן עלול להיפצע בגלל תנועה לא נכונה של הגוף, תנועה שאתם ביקשתם מהם לבצע בעמידה, בשכיבה, בישיבה, בריצה או ברכיבה. ברגע האמת, אם מתאמן ייפצע, הוא עלול להאשים אתכם, גם אם אתם נחשבים המאמנים המצטיינים של השנה, ומסיבה זאת אתם מוכרחים לבטח את עצמכם כדי להיות מוגנים מפני תביעות עתידיות.

ביטוח מאמני כושר יאפשר לכם שקט תעשייתי, תוכלו להיות רגועים בעשייתכם בלי לחשוש מהבאות.

 

החיים בלתי צפויים, תנועה אחת לא במקום יכולה לגרום למהומה. לא תרצו לקחת בה חלק בלי הגנה.

תמיד אומרים שהכל בסדר, אבל כשקורה משהו חריג ולא יודעים להתמודד, המצב יכול להיות מטריד.

ביטוח מאמני כושר הוא ביטוח אחריות אישית – הפתרון המושלם עבורכם לפני בחירת המתאמנים. אתם הרי חייבים לבטח את עצמכם כדי להימנע ממצבים לא נעימים.

היכנסו לקישור הבא, העמיקו את ידיעתכם בעניין, בטחו את עצמכם לפני שיהיה מאוחר, ולעולם אל תשכחו – הגנה מבעוד מועד מונעת מכולכם מצבים שתרצו להימנע מהם –

https://sport-ins.com/coaches

 

שמרו על כושר, שמרו על רעננות, ובמקביל – הגנו על עצמכם כראוי בביטוח אחריות אישית המיוחדת לספורטאים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »