איתור נזילות – איך זה עובד

השכנים מתלוננים שמטפטף עליהם מהתקרה שזה בעצם הריצוף שלכם? אתם סובלים מרטיבות בקיר ולא מצליחים לקלוט מאיפה זה בא עליכם? ישנה סתימה בצנרת אך אתם לא יודעים באיזה חלק של הצנרת?

בדיוק לשם כך ישנה האפשרות לאתר נזילות באמצעות ציוד מתקדם של חברת מולטיטן https://multitan.co.il. לא צריך להרים רצפות וגם לא לקדוח בקירות. ציוד לאיתור נזילות יעשה את העבודה בצורה מהירה ונקייה.

בעבר, כאשר בהייתה סתימה כלשהי בצנרת במיקום לא ברור או כאשר היה פיצוץ שגרם לנזילה, לא היו הרבה דרכים לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה. הדרך הפשוטה והפרימיטיבית הייתה פשוט ניסוי וטעיה. האינסטלטור ניסה לנחש היכן נעוצה הבעיה ולפי האינטואיציה אשר לא פעם טעתה, הוא קדח בקיר, הרים רצפה, שבר, הרס, ניתץ… עד שנמצאה הבעיה. ברור שלאחר שהתקלה תוקנה נזקקו משאבים רבים לצורך תיקון כל הנזקים.איתור נזילות

אז מה שהיה עד היום, כבר ממש לא קורה היום.

ציוד לאיתור נזילות – איתור מהיר ויעיל

הציוד לאיתור נזילות מאפשר לנו למעשה לפתור במהירות את הבעיה כאשר תוך שניות ספורות ניתן להצביע במדויק על מוקד הבעיה. הציוד כולל מצלמות תרמיות משוכללות המסוגלות לבדוק ולראות לעומק הצנרת ב 360 מעלות וכך למעשה להצביע במדויק על מקורה של התקלה.

בדק בית עם הציוד הכי מתקדם

כאשר מדובר בבדק בית, ברור שאין כל טעם להרים רצפות כדי לגלות שהכול תקין. מצד שני, להמתין עד שנראה כי יש בעיות או אין, זוהי גם כן לא ממש אופציה.

האפשרות לאבחן את מצב הצנרת באמצעות האביזרים המיועדים לאתר נזילות מעניקים לנו למעשה את השקט הנפשי, כאשר אנחנו יכולים לראות בדיוק מה קורה בצנרת והאם הכול זורם בו כשורה, באמצעות פנייה לחברת מולטיטן שירות צילום קווי ביוב תוכלו לדעת בדיוק מה מתרחש בצנרת אצלכם.

ציוד מקצועי של צוות מקצועי

כשאנחנו רוצים להיעזר בציוד מקצועי לצורך איתור נזילות, אנחנו ממש לא יכולים לפנות אל כל חברה המחזיקה את הציוד הזה. אנחנו חייבים לבדוק מי הצוות ומי היא החברה שמציעה את השירות. כי גם בציוד המקצועי צריך לדעת איך להשתמש.

אם נפנה אל חברה נכונה, נוכל להיות רגועים כי האיתור המהיר יוביל לטיפול יעיל ומקצועי ברמה גבוהה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

מטפל מיני – איך הוא יכול לעזור

הרבה מאוד זוגות מוצאים את עצמם מתמודדים, לא פעם, עם בעיות שונות שיכולות להשפיע עליהן לאורך זמן. אלו יכולות להיות בעיות שקשורות לתקשורת, בעיות שקשורות

קרא עוד »