ניהול עובדים: ככה תנהלו עובדים בצורה נכונה

אם אתם מנהלים עסק, חברה או ארגון ואתם מעוניינים לעבוד בצורה נכונה מול העובדים שלכם, חשוב שתקבלו כמה כלים טובים לניהול עובדים. כיום ישנם מגוון מערכות שמסייעות לנהל טוב יותר, כלי עזר מעולים לתקשורת בין העובדים ושלל כלים שמסייעים למנהלים לנהל טוב יותר. אז מהם הכלים לניהול טוב יותר ? כמה טיפים בהמשך.

ניהול מערכות משימות ומעקב – כאשר אתם ניגשים לנהל כל עסק, בין אם הוא מכיל עובד אחד לבין אם הוא מכיל 200 עובדים חשוב שתעזרו במערכת ניהול משימות ומעקב. כיום ישנן מגוון מערכות חינמיות לניהול משימות, תוך שבאמצעות המערכות ניתן לעקוב אחר הפעולות שהעובדים שלכם צריכים לבצע, אחר משימות שהגדרתם לעצמכם, תוך עמידה בזמנים באמצעות המערכת. מערכות מסוג זה מאפשר לעבוד בקלות, לתקשר בקלות עם העובדים, תוך ניהול עובדים וניהול הזמן בצורה טובה יותר.

שעון נוכחות – כלי נוסף אשר מסייע למנהלים הוא שעון נוכחות. שימוש במערכת שעון נוכחות מתקדמת תאפשר לכם לנהל את הזמנים של העובדים בצורה יעילה יותר, לבצע מדידת עבודה ובחינת הישגים של עובדים, לעקוב אחר שעות העבודה של העובדים, (בין אם הם עובדים בתוך הארגון לבין אם הם מבצעים את עבודתם מחוץ לארגון), תוך שגם העובדים מקבלים שליטה מלאה על החתמת השעון, הם מבינים מהם זמני העבודה שלהם תוך קבלת דוחות ועדכונים בנוגע לעבודתם.

מרכזייה חכמה – נהלו את העובדים שלכם באמצעות מרכזייה מתקדמת וחכמה. באמצעות מרכזייה כזאת ניתן לנהל ליהנות ממרכזיית IP, לנתב שיחות בצורה טובה יותר, לתעד ולשמור שיחות ונתונים בטכנולוגיית ענן, לנהל שיחות ועידה עם כמה מהעובדים, ולהיות בקשר טוב ורצוף עם צוות העובדים שלכם.

חלוקת תפקידים – דאגו להגדיר את התפקידים של העובדים שלכם בצורה טובה. ערכו שיחות חתך, וישיבות צוות שבהם תבהירו לכל עובד מה תפקידו ועל איזה נישה הוא אחראי. בצורה כזאת לא יהיו אי הבנות וחיכוכים בין העובדים, וכל אחד ידע את תפקידו.termination-110301__340[1]

האצלת סמכויות – טיפ נוסף לניהול עובדים הוא לבצע בארגון שלכם האצלת סמכויות. האצלת סמכות לביצוע משימות שגם אתם אמורים לבצע בזמנים דחוקים, תאפשר לכם לתפקד יותר טוב בארגון, להתפנות לעיסוקים אחרי ולנהל את הארגון בצורה טובה יותר.

שימוש באפליקציות – חשוב לברר מידי פעם אילו אפליקציות חדשות ישנן לניהול עובדים ויצירת קשר עם העובדים. כיום ישנן מגוון אפליקציות חכמות שחלקן מנטרות עובדים, חלקן נועדו ליצור קשר ולייצר אינטראקציה בין כל העובדים, תוך שניתן בכל יום למצוא אפליקציה חדשה. בנוסף מומלץ ליצור קבוצה בוואטס אפ שתכלול את כל העובדים והצוות, וזאת על מנת שיהיה שיחה פתוח בין העובדים.

ייעוץ למנהלים – אם אתם מתקשים בניהול הצוות שלכם, אם יש יותר מידי חיכוכים או התנגדויות למרות שלכם כמנהלים, חשוב להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי. שירותי כאלה מלווים מנהלים בדרך, ומלמדים את המנהלים כיצד לנהל טוב יותר את צוות העובדים שלכם וכיצד להגשים מטרות.

בהצלחה!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »