תאונות בגובה – סכנה גדולה

עבודה בגובה

עבודה בגובה היא מחויבת המציאות בעולם המודרני. הבניינים שנבנים הינם לגובה והם חייבים לעמוד בסטנדרטים מסוימים. אך הבעיה אם הבנייה לגובה היא שמתרחשות בה תאונות עבודה רבות. זהו דבר בעייתי ביותר המוביל לכך כי רבים סובלים  נפצעים ואף נהרגים. העבודה בגובה מחייבת זהירות רבה והגנה על החיים שלנו תוך הקפדה על כללי הבטיחות. הצרה היא שרבים אינם מודעים להוראות הבטיחות בגובה ולמה שהם צריכים לעשות בכדי לשמור על הבטיחות שלהם. כך רבים נפגעים מהגובה הרב ונקלעים לבעיות קשות.

מדוע המדינה לא אוכפת הדרכת עבודה בגובה?

אנחנו עדים לעשרות תאונות בגובה שחלקן מסתיימות במוות. על כן עולה השאלה מדוע המדינה לא מתערב בנושא ואוכפת את החובה לקיים הדרכות בגובה. הדרכות אלו יכולות להציל חיים וחבל שהמדינה לא מחייבת את הקבלנים לעשות אותם. על המדינה להיות יותר מעורבת בשוק הבנייה ולדאוג לעובדים בתחום. אם השוק ימשיך להיות פרוץ כפי שהוא עכשיו הרי שאנחנו נמשיך לראות תאונות שמתרחשות באופן תדיר, תאונות המסכנות חיים של רבים. רק התערבות של המדינה יכולה להציל את הענף מכליה ואת העובדים בו מפציעות ומוות. אף עובד לא צריך לסכן את חייו בעבודתו ועלינו להכיר בכך שאם אנחנו רוצים לעזור לעובדים אנחנו צריכים להעביר את העובדים שלנו בקורס עבודה בגובה. רק קורס כזה יכול להציל את חייהם של האנשים ולהבטיח כי הם יחיו הרבה זמן ללא בעיות מיוחדות.

אל תחכו למדינה עשו בעצמכם הדרכת עבודה בגובה

אך אם אתם בעלים של חברת בנייה, אל תחכו למדינה שתתערב ודאגו כי העובדים שלכם ילכו לקורס הדרכה על הגובה. הקורס יכול לעזור לכם במידה ניכרת ולהבטיח כי חיי העובדים שלכם יהיו בטוחים. זוהי החובה המוסרית שלכם לעובדים שלכם לדאוג כי הם יעברו קורס הדרכת עבודה בגובה. זהו דבר בעל ערך גדול ועליכם להיות מודעים אליו. עליכם כמובן לבחור בקורס איכותי שיעביר את התכנים בצורה טובה ומעניינת וכך תבטיחו את שלום העובדים שלכם. זכרו כי קורס עבודה בגובה הוא פשוט כמשמעו מציל חיים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם