קורות עץ, מחיר נוח בשביל בית מושלם!

בניית מבנה מעץ מאפשרת לרבים מהאנשים ליהנות מבנייה קלה אטרקטיבית יותר מבחינת המחיר, אופנתית יותר וכזאת שאינה מסבה נזק לסביבה. כיום ניתן באמצעות קורות עץ ליהנות מבנייה של כל אלמנט, כאשר בכל הנוגע למחיר – קורות עץ נמכרים במחירים שונים כאשר המחיר מותאם לאיכות.

קורות עץ

אז מה מחירן של קורות עץ?

כפי שהזכרנו, קורות עץ נמכרות בהתאם לאיכות העץ ולעמידות שלו. כאשר אתם רוכשים קורות עץ יש לשים בל כי העץ שאתם בוחרים עמיד מפני האקלים הישראלי, כי הוא יציב, אינו מתנפח וכזה שיחזיק מעמד לשנים ארוכות.

כיום ישנן מגוון סוגי עץ שמתאימים לבנייה חיצונית, כאשר מדובר בעצים זולים יותר מסוג אורן או אלון ועד עצים יקרים יותר כמו עצי דובדבן או איפאה.

כיצד שומרים על העץ?

אם אתם רוצים לתכנן מבנה מעץ שיחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב שתדעו כי אחת השיטות לעשות זאת היא באמצעות קורות עץ מודבק. תהליך ייצור של עץ מודבק הינו כזה שמשלב בתוכו תהליכים כמו פעולה בשם 'פינגר גוינט' ובה מחברים במקצועיות את לוחות העץ והפכים אותו ללוח ארוך במיוחד, כאשר השיטה שנייה להדבקת לוחות עץ הינה כזאת שבה נעשית הדבקה בהתאמה מלאה לחתכי העץ המבוקשים.

בכל מקרה, חשוב להיעזר במומחים בתחום על מנת לבחור את השיטה הנכונה לבנייה שלכם ולצרכים שלכם.

כיצד מתרחשת ההדבקה של העץ?

אם תהיתם לגבי תהליך הדבקת העץ, חשוב שתדעו כי בתהליך זה מודבק העץ בדבק מקצועי המתאים להדבקה מלאה ובטוחה של העץ, תוך שקורות העץ מוכנסות למתקן מיוחד שמצמיד אותן בעת ההדבקה עד לייבוש מלאה. לאחר הדבקת העץ מבוצעים בו תהליכי שיוף, ליטוש והחלקת העץ.

אז כיצד ניתן למצוא קורות עץ במחיר זול?

אם אתם רוצים לרכוש קורות עץ במחיר זול , חשוב שתדעו כי באמצעות קניית כמות קורות ניתן לעיתים לקבל הנחת כמות. בנוסף, לעיתים חברות שמספקות עצים מקנות הנחות ומבצעים סוף עונה על עץ, תוך שחשוב לבצע השוואת מחירים בין מחירי העץ של החברות השונות.

עוד חשוב לדעת כי קורות מסיבות שמודבקות אחת לשנייה בשכבות רבות כמו יותר משתי שכבות, נחשבות יקרות יותר, ולכן חשוב להתייעץ עם המומחים ולהבין באיזה עובי על הקורות שאתם זקוקים להן עליו להיות וכיצד תוכלו להוזיל עלויות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

צרכנות
daniel

סוגי ארונות הזזה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגי ארונות הזזה (ראו באתר ולדי ארונות), אשר יכולים לסייע במציאת פתרונות אחסון נוחים ופונקציונליים. חשוב להבין כי לכל

קרא עוד »
חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »