למה לא כדאי לאחסן אתר אצל חברה לא מוכרת?

אחסון אתרים ומחשוב ענן

כיום, בכל הנוגע לקידום ואחסון אתרים, ישנה התלבטות רבה בנוגע לחברת האחסון בה נבחר לאחסן את האתר שלנו. אבל מהי חברה לאחסון אתרים? כיצד בוחרים היכן לאחסן את האתר, ולמה לא כדאי לאחסן את האתר שלנו בחברה לא מוכרת? כל התשובות בהמשך.

ראשית כל – מהי חברה לאחסון אתרים?

חברה לאחסון אתרים היא חברה שנותנת את החלל לשמירת האתר שלכם. ברשת האינטרנט קיימים מיליארדי אתרים. האתרים זקוקים לחלל אחסון ולשרת ששומרים על כל מה שיש באתר: על הקבצים, על התמונות, על התכנים ועל כל התוכן הנמצא באתר, בטכנולוגיית מחשוב ענן וזאת על מנת שכל החומר לא יעלם ולא ייפול. כדי לעשות כן יישנם חברות שמבצעות את עבודת האחסון.

כיצד בוחרים היכן לאחסן את האתר שלנו?

בבחירת חברה לאחסון יש לשים לב לכמה דגשים: יש לבדוק שהחברה בעלת ניסיון, היא יכולה להקנות שירות לקוחות טוב הזמין 24 שעות למקרה של נפילת השרת באתר, יש לבדוק את מערכת ההפעלה של שרת האחסון, והאבטחה של השרת.

מדוע כל אלה חשובים?

מבחינת השירות, חשוב שהשירות יהיה זמין בין אם בחרת חברת אחסון אתרים בישראל או בחו"ל וזאת כדי שאם האתר שלכם ייפול יהיה לכם עם מי לדבר על מנת להחזיר את האתר שלכם מיד לפעולה.

בכל הנוגע לבחירת חברה עם שרתים טובים יש לבדוק כי החברה יכולה להציע לכם שטח אחסון גדול ושרתים זמינים עם מערכות הפעלה לבחירתם מסוג windows או ליינקוס שהן מערכות ההפעלה העיקריות שלשתיהן יש יתרונות שונים.

בדקו מה היתרונות של כל מערכת, ומה היתרונות הספציפיים שמתאימים לאתר שלכם ולצרכים שלו. לעיתים מערכת הפעלה מתאימה יותר לאתרים עם תמונות, או אתרים בעלי חנויות וירטואליות יותר מאשר לאתרים עם תוכן או גרפיקה ייחודית.

שימו לב בבחירת החברה גם למהירות השרתים. המהירות תשפיע על האתר שלכם בצורה ישירה ועל תפקודו. זכרו: כאשר האתר שלכם לא יפעל במהירות הגולשים שיכנסו לאתר יצאו ממנו בחוסר סבלנות. לכן חשוב לשים דגש על בדיקת מהירות השרתים ועומסים שיש על השרת.

עוד חשוב לאחסן את האתר שלכם אצל חברת אחסון אתרים מוכרת. אם אתם שואלים מדוע לא כדאי לאחסן את האתר אצל חברה לא מוכרת, חשוב לדעת כי אחסון אצל חברה לא מוכרת עלולה לגרור חוסר ניסיון של החברה, העדר שירות לקוחות, ובמקרים קיצוניים העלמות של בעלי החברה. ולכן חשוב למצוא רק חברה מוכרת בעלת ניסיון והמלצות.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »