מדוע לא מומלץ לנקות חלונות גבוהים בבית באופן עצמאי

חלון מצד אחד הוא דבר מביא רוח נעימה ומסייע לאוורר את הבית כאשר באוויר צח חושקים, ומצד שני, חלון הוא דבר נפלא שיכול להישאר סגור לחלוטין וממנו תמיד שיכולים להשקיף החוצה ולקבל הרבה מאוד אור טבעי.

הבעיה היחידה עם כל הזכוכית הזו היא שאליה נצמד גם לכלוך שאותו צריכים לנקות מידי כל כמה חודשים, ואת זה לא ממש מבינים איך לבצע בצורה יעילה כאשר כל אלה ממוקמים ב קומה גבוהה בבניין של מגורים. את החלונות הללו די מומלץ שלא לנסות לנקות באופן עצמאי, והנה שתי סיבות עיקריות להעביר את המשימה אל המקצוענים.

עבודה בגובה היא דבר שדורש הסמכה

לא כל אדם יכול לקום בוקר אחד בהיר ולהחליט כי הוא בעל היכולת לבצע פעולה מסוכנת של ניקוי חלונות אשר ממוקמים בדירה או משרד אשר נמצא בבניין בקומה העשרים. מדוע? כי עבור עבודה בגובה חייבים לקבל את ההסמכה מידי בעל סמכות שיודע מה להסביר כדי שהעבודה על ידי האנשים אשר הוא מסמיך תתבצע עם נקיטת כל צעדי הבטיחות בכאלו גבהים.

כל אדם אשר מבצע עבודה בגובה ללא האישורים הנדרשים הוא כזה אשר מסכן את עצמו מבחינה פיזית, וגם את האחרים שנמצאים בסביבת העבודה שלו. עבודה בגובה מצריכה אחריות מאוד גבוהה כי את הפעולה באופן בטיחותי מבצעים.

חייבים ציוד שמביא לתוצאה בטוחה וטובה

הניקיון של חלונות גבוהים בבית פרטי יכול להיות דבר מאוד מטריד כאשר החלונות מתמלאים להם באבק באופן די מהיר, ולא ממש יודעים כיצד להגיע אל כל הפינות כאשר משתמשים במגב ארוך ומנסים כל מיני תנוחות כדי להגיע אל ניקיון מלא ומבריק.

הדרך היחידה לנקות את כל החלונות הללו מבלי להוציא אותם מן המקום או לצאת מן הדעת מרוב מאמץ פיזי, היא רק על ידי שימוש בציוד מקצועי שבו רק מנקים בגובה יודעים לבצע שימוש בטוח ויעיל. לא רק שהחלונות לאחר מכן יהיו מבריקים באופן מושלם מבחוץ ומבפנים, אלא הניקיון הזה יוכל להישמר לאורך זמן עם הסודות של המקצוע ששמורים רק אצל המנקים.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »